📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh 5.11 Tactical® Rush 24

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Doménou tohoto batohu je především to, že je vybaven více než dvaceti odděleními, do kterých můžete ukládat své věci na cestu. Je velmi odolný a určený pro každodenní použití.

Výsledkem spolupráce firem 5.11 Tactical a Viking Tactics vznikl tento skvělý batoh, který je vyroben z odolné Cordury. Zipy na tomto batohu jsou realizovány rovněž od renomované firmy YKK. Můžete si tak být jisti, že je tento batoh vyroben z velmi kvalitních materiálů a potěší vás především jeho skvělé vlastnosti i spousta nadstandartních věcí, kterými je tento skvost vybaven.

Konstrukce batohu se skládá z celkem sedmi úložných prostorů a všechny jsou vybaveny kvalitními YKK zipy. Hlavní úložný prostor se může pyšnit třiceti litrovou kapacitou a společně s efektivním zadním plněním je tento batoh navíc opatřen pěti kapsami, z nichž jsou tři síťované, tak aby vám usnadnili přehled ve vašich uložených věcech. Batoh lze pohodlně stáhnout dvěma kompresními popruhy.

Na zádech batohu najdeme vyztužení v podobě pevných desek a také prostor, který je určený pro váš hydrovak. Mile vás jistě překvapí i to, že zde nechybí efektivní kapsa vyložená flísem, kterou můžete využít pro uložení vašich citlivějších předmětů. Pokud se na batoh podíváme z venkovní strany, tak nepřehlédneme další dvě kapsy, z nichž ta spodní je efektivně rozdělena na několik oddílů a ta vrchní se může pochlubit dvěma díly, které jsou vyloženy flísem. Aby toho nebylo málo, tak úložné prostory nechybí ani po stranách a najdeme je na pravé i levé straně batohu.

Popruhy pro nošení jsou skvěle polstrovány a navíc vybaveny elastickým prsním popruhem. Batohu rovněž nechybí závěsný systém, který je kompatibilní se systémem MOLLE. Velmi mile překvapeni budete z okovaných otvorů, které jsou umístěny na dně batohu. Tyto otvory slouží pro efektivní odtok přebytečné vody. Nechybí zde ani plochy se suchým zipem, na které lze zavěsit jmenovku či vlajku. Batoh můžete dokonce jednoduše odhodit v případě, že se dostanete do kritické situace.

Batoh 5.11 Tactical Rush 24 se může pyšnit velmi kvalitními referencemi a především také tím, že obstál v několika testech. Dokáže tak splnit všechny vaše požadavky a můžete si být jisti, že při jeho koupi nešlápnete vedle. Tím, že je tento batoh vyroben z velmi kvalitních materiálu, dokáže snést i velikou zátěž. Jeho největšími výhodami jsou právě kvalitní materiály použité při výrobě a také efektivní vnitřní organizér. Zajímavostí může být jistě také to, že při testu tohoto batohu v něm bylo přenášeno těžké střelivo a úspěšně odolal také velmi náročnému počasí. 

Rozměry hlavního prostoru (v x š x h) cca 50,8 cm x 31,8 cm x 20,3 cm
Rozměry přední kapsy (v x š x h) cca 31,8 cm x 27,9 cm x 5,1 cm
Rozměry kapsy na vak (v x š) cca 45,7 cm x 31,8 cm
Kapacita batohu 33 l
Kapacita kapsy na vak 2 l
Materiál 1050D nylon s vodě odolnou úpravou
Zipy YKK®
Přezky a spony Duraflex®
Upevnění
2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 výškově nastavitelný hrudní popruh
Vazba na batohu MOLLE kompatibilní / 5.11 SlickStick® kompatibilní
Účel víceúčelový batoh
Výrobce 5.11 Tactical® USA
Barva černá

 

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • Vyrobený z voděodolného nylonu s označením 1050D
  • Prošívané zipy od renomované firmy YKK
  • Hydratační i síťové kapsy
  • Kompresní popruhy a skvělý prsní popruh
  • Suchý zip na jmenovku
Související články
Kore a FlexFit: detaily, na kterých záleží!Přečíst článek
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu