📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

BlackHawk je značka s dlouhou tradicí. Vyrábí a distribuuje vybavení pro outdoor, ale především pro taktické využití. Vybavení této značky je považováno za velmi kvalitní uživateli po celém světě.

BLACKHAWK! ® je známý přední výrobce z USA , specializující se na taktickou a vojenskou výbavu, výbavu pro policejní složky a sportovní střelce. Společnost BLACKHAWK! ® v roce 2013 oslavuje 20 let od svého založení.

Sloganem společnosti BLACKHAWK! ® je “HONOR. AS A WAY OF LIFE.“, tedy “ČEST. JAKO ŽIVOTNÍ CESTA“. Začalo to již v roce 1990, když se příslušník Navy Seal snažil dostat přes minové pole a v tom jeho batoh selhal. Jak jeho věci spadly na zem, slíbil si, že pokud se odtamtud dostane živý, bude dělat vše pro to, aby vybavení fungovalo správným způsobem a toto se již nestalo. Dnes se tato posedlost či obava spolu s kvalitou vztahuje na všechno, co BLACKHAWK! ® dělá. Neustále zkoumá a zdokonaluje každý detail svých produktů, aby uživatele nikdy nezklamaly a nenechaly na holičkách. Protože v BLACKHAWK! ® jen nevyrábějí věci. V BLACKHAWK! ® ctí přísahu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Šířka
cm cm
Objem
l l
Materiál