📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Tru-Spec spadá pod americkou firmu Atlanco z Atlanty, která ji založila roku 1996. Sama přitom funguje už od 50. let 20. století. V nabídce značky Tru-Spec můžeme najít především oblečení, ale také různé doplňky a ochranné prvky.

K produktům značky Tru-Spec patří mimo jiné ochranné prostředky, například i chrániče loktů, které se hodí jak pro výcvik, tak i pro taktické využití. Univerzální a flexibilní chrániče loktů Tru-Spec však využijete také při sportu nebo při manuální práci. Pěnový neoprén, z něhož jsou chrániče loktů vyrobeny, skvěle absorbuje nárazy, a tak vás může ochránit před mnohými nárazy, ať už jste voják, policista nebo řemeslník. A navíc je odolný vůči roztržení.

Chrániče loktů Tru-Spec jsou určeny hlavně pro využití v kombinaci s oděvy značky TruSpec nebo TruExtreme, ale zkombinovat je lze také s dalším oblečením vybaveným kapsami na chrániče. Nízkoprofilová konstrukce a lehké provedení zajišťuje vysokou flexibilitu a kromě toho jsou chrániče i omyvatelné, takže je lze využívat opakovaně. Chrániče jsou přirozeně dodávány v páru. Kromě chráničů loktů u nás od značky Tru-Spec najdete ještě chrániče kolen nebo také košile a další oblečení.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál