📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Německá společnost Walther® byla založena již roku 1886, a od té doby, co vznikla, až do roku 1908, se specializovala především na vývoj a výrobu loveckých pušek. Právě ve zmíněném roce plynule přešla na výrobu pistolí, které se nejen mezi policisty, ale i u civilistů postupně staly legendárními. Střelné zbraně však v dnešní době nejsou zdaleka jedinou oblastí, kterou se Walther® zabývá. V roce 1993 přešel Walther® do vlastnictví společnosti Umarex®, což je výrobce především plynových pistolí a airsoftového vybavení.

V současné době toho portfolio německé firmy Walther® zahrnuje mnohem více než „jen“ střelné zbraně. Legendární logo značky, která má tradici už od 19. století, zahrnuje i oblast svítilen a osvětlení včetně kapesních svítilen. Jednotlivé kapesní svítilny (či taktická pera) jsou už na první pohled kvalitně zpracované, s vysokou odolností a připraveností do akce.

Nedílnou součástí kapesních svítilen bývají výkonné LED diody s výrazně dlouhým dosvitem, na něž se v akci můžete spolehnout. Většina modelů svítilen je vodotěsných s typickým taktickým vzhledem; jejich tělo je přizpůsobeno tak, aby se dobře držely a ideálně ani nemělo tendenci vyklouznout z ruky. Často se setkáváme s flexibilními možnostmi napájení nebo třeba poutkem na zápěstí. Kromě kapesních svítilen najdete v našem sortimentu produktů značky Walther® třeba ještě nože a mačety, multifunkční nářadí nebo dalekohledy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Světelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnost
kg kg
Napájení