📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

V prosinci 2022 byla slavnostně otevřena EG-CZ Academy

27. ledna 2023AktualityOndřej KrotilDoba čtení 2 minuty

Jedno z nejsofistikovanějších střeleckých zařízení na světě se před pár týdny otevřelo. Kde? Ve francouzské provincii Bretaň leží malebné město Quimper a zdejší nemluví o ničem jiném, protože právě sem se sjíždějí ti nejlepší střelci na světě.

Střelec CZUB

Zdroj fotografie: oficiální web České Zbrojovky

Slavnostního otevření se zúčastnil prezident francouzské střelecké federace Michel Baczyka spolu s generálním tajemníkem IPSC Alainem Jolym. Nechyběli ani zástupci místní samosprávy a příslušníci francouzských ozbrojených složek. Největší podíl na otevření nejmodernější střelnice patří společnosti Česká zbrojovka a.s., jež je předním výrobcem ručních palných zbraní.

Ohromná plocha pro využití

Vybudovaný objekt má velmi úctyhodnou plochu 2500 m2 z čehož je pro střelbu vyhrazeno 1740 m2. Každý zájemce si může vybrat, zda zvolí střelbu na reaktivní i ocelové terče, IPSC střelbu, případně si mohou zvolit výukový program se špičkovými instruktory, kteří se pyšní členstvím v CZ Shooting Teamu. Samozřejmostí je i zkouška střelby z různých modelů zbraní.

EG-CZ Academy

Zdroj fotografie: oficiální web České Zbrojovky

Zastřílejte si s Ericem Grauffelem

Největším tahákem a osobností, jež tento projekt zašťituje je Eric Grauffel, ikona střeleckého sportu a devítinásobný mistr světa ve střelbě. V roce 2022 se přivezl zlatý kov z Thajska, kde si ho v divizi PRODUCTION vystřílel.

Součástí tohoto nevídaného projektu je kurz pro rekreační a soutěžní střelce od začátečníků až po pokročilé, kde si můžete zastřílet právě s již zmíněným fenomenálním Ericem Grauffelem, jakožto osobním instruktorem. Kurz je rozložen na praktickou a teoretickou součást, kde ve výukových videích Eric podhaluje své tajemstvé úspěchu.

Chcete-li se dostat ve střelbě o pořádný kus dál, pak neváhejte a využijte výhod, které EG-CZ Academy nabízí.

Doporučené produkty

Čtenáře dále zajímá

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny