📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Nášivky krevní skupiny jsou prakticky drobné předměty, které svým významem však přerůstají své rozměry. Co bychom bez nich dělali? Pojďme si povědět více.

Při ozbrojených kontaktech, vojenských akcích, ale i naprosto standardnímu outdooru se může cokoli stát. Budeme poraněni, někde spadneme a zraníme se. Co pak? Budeme si muset přivolat odbornou pomoc, která udělá vše pro to, abychom přežili. Při větších ztrátách krve však bude muset nasadit přivolaná pomoc infuzi a ztracenou krev nám tak dodat. Jak pozná, jakou máme krevní skupinu. Ano, jsou rychlé testy, které to dokáží určit, ale proč to komplikovat? To není nic lehčího?

Jednoduché a spolehlivé řešení

Jendou z možností je použití tak zvané nášivky s krevní skupinou. Jedná se o klasickou nášivku z plastu, nebo látky, na které je vyobrazena naše krevní skupina. Nášivku si umístíme na viditelné místo tak, aby byla zřetelná na první pohled. Podle toho se může přivolaná pomoc řídit.

Nebojme se!

Mnoho lidí tyto nášivky nenosí, jelikož se traduje, že k ní doktoři nesmí přihlížet a musí beztak provést krevní testy. Nášivky jsou tedy označované za matoucí. Na druhou stranu – proč by někdo nosit krevní skupinu, která není jeho? To je přeci nesmysl. Krevní testy nemusí být vždy přesné, takže když už nic jiného, tak to lékaře ujistí, že test provedl správně. Nepodceňujme takovéto drobnosti. Mohou nás přijít draho.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál