📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Německá firma Walther® byla založena roku 1886 Carlem Wilhelmem Freundem Waltherem. V současnosti je společnost jedním z nejznámějších výrobců střelných zbraní. Zatímco zpočátku se specializovala především na lovecké pušky, později přešla na výrobu pistolí, které si v průběhu času vydobyly pozici legendy. Roku 1993 přešel Walther® do vlastnictví firmy Umarex®, výrobce především plynových pistolí a airsoftového vybavení. Střelné zbraně však nejsou zdaleka to jediné, co dnes Walther® ve svém portfoliu nabízí.

Kromě střelných zbraní, ve kterých má německá společnost Walther® dlouholetou tradici, dnes pod touto značkou najdete na trhu spoustu různých produktů ze segmentu taktické výstroje a obranných prostředků. Do této kategorie patří také pepřové spreje, jež snadno skryjete do kabelky nebo do kapsy, kde je máte vždycky po ruce. Mohou tak sloužit jako nouzový prvek ochrany.

Pepřové spreje Walther® lze využít i proti lidem pod vlivem drog či alkoholu nebo proti agresivním psům a dalším zvířatům. Obranné pepřové spreje obsahují kapsaicin ve vysoké koncentraci a nevyžadují žádný úvodní trénink (na rozdíl od jiných forem sebeobrany) a nejsou potřeba ani žádná povolení. Kromě pepřových sprejů naleznete v našem sortimentu produktů Walther® ještě třeba svítilny, dalekohledy nebo nože.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Účinná vzdálenost / dosah
m m
Hmotnost
kg kg
Objem
l l