📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Combat Systems®, která donedávna patřila pod firmu TF Corp s.r.o., se od roku 2015 zabývá výrobou především taktického a bojového oblečení, vest, opasků, pouzder, kapes, sumek a balistických doplňků. Vznikla jako nástupce textilní firmy Combat Shield, jež vznikla už roku 1993 a tak technický textil, výstroj a oděvy pro ozbrojené složky vyrábí již téměř třicet let.

Combat Systems® mimo jiné vyrábí i pouzdra a sumky na puškové zásobníky, které jsou kompatibilní s modulárním systémem MOLLE. Zároveň jsou odolné, a tak vás nezklamou ani v těch nejnáročnějších situacích, ať už jste profesionální voják nebo nadšenec do military. Při výrobě byl kladen důraz na praktičnost vnitřního uspořádání.

A za zmínku rozhodně stojí i to, že Combat Systems® je jedna z mála textilních firem, která zachovala kompletní výrobu v České republice. Jednotlivá pouzdra mají na svou velikost nízkou hmotnost, což se může hodit v jakékoliv misi. Kromě pouzder na puškové zásobníky máme od Combat Systems® v sortimentu ještě například taktické a bojové opasky, nášivky nebo dokonce výstroj pro psy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál