📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Stany nahrazují střechu nad hlavou při výletech, expedicích, ale i jiných aktivitách. Jelikož o ni nechceme přijít, měli bychom mít stan stále funkční. Pokud Vám něco chybí, naleznete to zde…!

Stany, skvělé a velmi oblíbené vybavení. Poskytuje útočiště v nehostinné přírodě, kde by jinak jeden bezpečí a ochranu jen těžko hledal. Chrání před větrem, deštěm, sněhem, ale i sluncem. No, ale co když se vám omylem podaří ztratit některou z částí stanu? Kolíky, jistící lanka, nebo nedej Bože konstrukční pruty? To je přeci jednoduché, naleznete je tady.

Kategorie Příslušenství ke stanům nabízí přesně to, co ve svém názvu hlásá. Naleznete zde kolíky ke stanům. Ty nemusíte nijak zvlášť pečlivě vybírat. Záleží především na vašich preferencích. Některé jsou stříbrné, jiné černé. Materiál by měl být vždy kovový. Záleží také na tvaru, ale ty pro vás vybíráme dobře.

Také zde můžete nalézt mnoho dalšího. Například náhradní šňůrky pro stabilizaci a řádné vypnutí stanu. Jelikož jsou všechny délkové nastavitelné, nemusíte se bát jejich špatného výběru. Podobně tak to je i u opravárenských sad. Tropiko stanu se někdy může poškodit. To vede samozřejmě k poruše funkčnosti. Díky tomu může do stanu téct. Hodí se s sebou mít sadu, kterou tento problém vyřešíte.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka