📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sluneční brýle ESS® Crowbar Subdued Flag

Prodej produktu byl ukončen
ESS® (Eye Safety Systems)
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Stylové brýle s balistickou ochranou a výměnnými skly. To jsou ESS® Crowbar™ Subdued Flag. Vyrobené jsou z prvotřídních materiálů a splňující náročné požadavky. Tyto brýle jsou vhodné pro použití nejen při výkonu povolání nebo při hraní airsoftu. Disponují navíc estetickým vzhledem, takže je můžete bez starostí nosit i při odpolední procházce městem. Během nošení vám kvůli široké konstrukci nabídnou maximální zorné pole a důležitou ochranu vašeho zraku. Velká kvalitní polykarbonátová skla mají vysokou optickou čistotu a široké zorné pole. Tyto vlastnosti jsou u firmy ESS® naprostou samozřejmostí. Brýle nemají spodní rámeček. Jeho absencí je zorné pole rozšířeno i směrem dolů. Ale zvětšení zorného pole není jediné zlepšení této změny. Navíc také usnadňuje výměnu skel, které jsou v případě Crowbar™ měnitelná. Zamykací systém Lens Gate™ zajišťuje, aby tato výměna byla rychlá a snadná. Brýle perfektně sedí s komunikačním zařízením, ochrannými sluchátky, helmou a ostatními možnými doplňky díky nízkoprofilovému rámu s nízkými stranicemi. Rám je ideální pro uživatele s menším a středním obvodem hlavy.

Značka ESS® si položila za cíl výrobu nejlepších ochranných brýlí na světě. Jejich produkty jsou vhodné jak pro členy vojenského personálu, tak i pro každého člověka hledajícího výborně padnoucí ochranné brýle s moderním vzhledem. Při tvorbě nových produktů naslouchají přímo potřebám elitním válečníkům. Výsledkem jejich snahy jsou výrobky perfektně fungující i v tom nejtvrdším prostředí. Všechny modely značky ESS® splňují ty nejpřísnější normy. Díky těmto vlastnostem jsou jediným povoleným dodavatelem brýlí Námořní pěchoty Spojených států amerických, a na jejich služby spoléhají ochránci dalších více než 100 států světa.

Skla průhlednější než vzduch

2,2 mm silná polykarbonátová skla brýlí Crowbar™ Subdued Flag jsou vysoce pevná a odolná díky své konstrukci. Poskytují vám také balistickou ochranu. Tyto skla jsou navržena pro dosažení maximální optické čistoty. ESS® skla poskytují díky technologii ESSOPTICS™ optickou čistotu skel bez jakéhokoli zkreslení. Tyto úpravy vám zaručí naprosto čistý obraz, bez všech neostrostí nebo rozmazaných bodů. Brýle ale nenabízí pouze ostrý obraz. Ochrání váš zrak před poškozením nebezpečným zářením. Brýle mají 100% ochranu před zářením UVB a UVA. Před poškozením jsou tyto antireflexní vrstvy kryty krycí vrstvou ESS ToughZone™. Vy si dále své brýle můžete ochránit uschováním do přiloženého sáčku z mikrovlákna. Pro uschování v tašce je k brýlím bezpečný tvrdý přepravní obal na zip.

Lehký jako pírko, tvrdý jako kámen

Důležitý atribut u brýlí je vždy jak pohodlně se nosí a jak jsou pevné. Rám dodává brýlím pevnost a zajišťuje pohodlné nošení. A rám brýlí ESS® Crowbar™ Subdued Flag je díky použitému materiálu skoro nezničitelný. Při výrobě těchto brýlí mysleli u ESS® neustále na pohodlí a výkon. Celý rám je vyroben z pevného termoplastu. Použitím tohoto materiálu je zároveň dosažena minimální hmotnost. Tvar rámu je navržen pro co nejvyšší pohodlí během dlouhých hodin nošení těchto brýlí na hlavě. Má nízkoprofilovou konstrukci speciálně pro co nejvyšší kompatibilitu s různými doplňky. Rám je bez spodního rámečku, což zvětšuje zorné pole a usnadňuje výměnu skel.

Brýle ESS Crowbar™ Subdued Flag vyhovují následujícím normám:

 • ANSI Z87.1-2010
 • MIL-PRF-32432
 • U.S. Federal OSHA
 • CE EN166
 • UVA/UVB 100% ochrana

Polarizovaná skla splňují:

 • ANSI Z87.1-2010 CE & US OSHA

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • široké zorné pole
 • pevná polykarbonátová skla
 • balistická ochrana
 • pevný a lehký rám
 • vysoká optická čistota
 • nízkoprofilový rám
 • ochrana zraku před UVA a UVB
 • měnitelná skla
 • pevná polykarbonátová skla
 • ochranná vrstva ToughZone™
Související články
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu