📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Husar® je výrobce taktického vybavení se sídlem v Polsku, konkrétně ve městě Bielsko-Biała kousek od českých hranic. Zásadou tohoto výrobce je využívání kvalitních materiálů a komponent. Husar® společně se společnostmi Link Armor a Specops vytvořil značku SKELETAC, která se svými produkty cílí především na americký trh.

Polský Husar® by se rád stal jedním z lídrů na trhu taktického vybavení pro vojenské využití. Navrhuje a vyrábí inovativní taktická řešení, která mají zlepšit výkonnost svých uživatelů. K výrobkům v řadě taktického vybavení Husar® patří například kvalitní batohy, sumky nebo opasky armádní úrovně.

Mnohé prvky výbavy Husar® jsou kompatibilní se systémem MOLLE a jsou přirozeně vyrobeny z odolných materiálů, tak aby vás nezklamaly ani v té nejvypjatější situaci. Například modulární nosný systém nosičů plátů je vyroben z IR materiálů, které nevytvářejí odlesky v přístrojích pro noční vidění. Jednotlivé prvky výstroje jsou navíc odlehčené, a tak při důležitých misích překážejí jen minimálně.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál