📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Pro Tapes & Specialties vyrábí od roku 1977 profesionální lepicí pásky, z nichž některé dokonce disponují vojenskou certifikací Mil Spec. Lepicí a fixační pásky Pro Tapes & Specialties jsou spolehlivým řešením pro různé situace.

Vybavením a doplňky od společnosti Pro Tapes & Specialties rozumíme především kvalitní lepicí a fixační pásky, na něž se můžete spolehnout v různých i extrémních situacích. Některé z pásek jsou dokonce vyvedené v maskovacích vzorech, jiné třeba splňují vojenské specifikace Mil Spec. Zajímavé je, že při výrobě těchto pásek nebyl využit metrický, nýbrž anglosaský systém, což však vůbec nevadí, protože délky pásek u nás uvádíme v metrech.

V nabídce máme kromě klasických lepicích pásek také fixační silikonovou pásku od Pro Tapes & Specialties, kterou můžete využít pro různé účely, například improvizované opravy v nouzových situacích. Lepicí pásky mají skutečně široké možnosti využití a jsou univerzální. Navíc pocházejí od firmy, jejímž cílem je být největším producentem a inovátorem na poli lepicích pásek.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg