📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Obuv od rodinné firmy z Itálie AKU Tactical je určena jak pro vojenské a zásahové jednotky, tak i pro civilní nadšence do outdooru. Nejinak je tomu u vysokých bot značky, které pevně obepínají nohu a působí jako skvělá opora.

Vysoká obuv značky AKU Tactical se může chlubit vysokou prodyšností a tlumením nárazů, jakož i tím, že slouží jako opora chodidla, a to až nad kotník. Díky tomu ji využijete i v těch nejnáročnějších podmínkách. Není divu, že boty od italské společnosti volí jako prvky své výbavy i armády některých zemí. Stejně dobře jako vojáci je ovšem využijí i milovníci nejrůznějších outdoorových aktivit.

Vysoké boty AKU Tactical mají anatomický tvar a používají moderní technologie, které zvyšují úroveň komfortu při jejich nošení. Zatímco některé boty z nabídky využijete od jara do podzimu, jiné se hodí i do chladnějších podmínek. Různé modely se sice svými vlastnostmi navzájem liší, ovšem minimálně jedno mají společné – a to měkký došlap, který usnadňuje chůzi i v náročnějším terénu a zpomaluje únavu nohou při delších túrách.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Materiál