📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Boty od italské rodinné firmy AKU Tactical jsou oblíbené jak mezi civilisty, tak i u vojáků. Obě skupiny zákazníků ocení i kousky z kategorie taktické a vojenské obuvi, které dokáží udržet chodidla nositele v optimálních podmínkách.

Kategorie taktických a vojenských bot z dílny značky AKU Tactical z Itálie se dá rozdělit na další podkategorie podle toho, pro jaké účely a v jakém ročním období chceme jednotlivé modely využívat. K dispozici je široká škála produktů z přírodních (kůže) i syntetických materiálů. Všeobecně se dá říct, že taktické a vojenské boty AKU Tactical poskytují chodidlu nositele dostatečnou oporu a jsou přizpůsobeny profesionálnímu využití.

Taktické a vojenské boty AKU Tactical se u jednotlivých modelů liší podmínkami, do kterých jsou určeny. Najdete tu tedy jak obuv do chladných oblastí, tak tu, která je určena spíše pro horké klimatické podmínky včetně těch pouštních. Jednotlivé modely jsou samozřejmě materiálem a střihem přizpůsobeny přesně těm podmínkám, do kterých jsou určeny, takže si u nás od AKU Tactical můžete vybrat boty prakticky na míru!

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál