📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

AKU Tactical je italská rodinná firma, která už dlouhá léta vyrábí taktické, vojenské a zkrátka outdoorové boty nejen pro příslušníky ozbrojených složek, ale také pro civilisty, kteří nechtějí dělat žádné kompromisy v kvalitě.

Společnost AKU Tactical zásobuje svou obuví dánskou, švýcarskou nebo britskou armádu, ale její kvalitní boty jistě využijí i outdooroví nadšenci. Univerzální jarní boty do terénu od AKU Tactical slouží jako opora nohy, tlumí náraz při došlapu a navíc jsou pohodlné a prodyšné. Obuv od značky AKU Tactical staví na známých a osvědčených materiálech, ke kterým patří pěna EVA, podrážka Vibram či membrána Gore-Tex.

Jarní boty AKU Tactical patří k těm, které kromě civilistů používají právě i armády. Jedním z důvodů je komfort při nošení a anatomický tvar, který členům ozbrojených jednotek umožňuje nachodit denně spousty kilometrů. Boty od AKU Tactical se dále mohou pyšnit dlouhou životností. Od společnosti AKU Tactical u nás kromě jarní obuvi seženete také taktickou a vojenskou obuv, nízkou obuv a vysokou obuv.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Velikost
Značka
Materiál