📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Boty od italské rodinné firmy AKU Tactical jsou symbolem kvality a výdrže. Společnost nabízí převážně taktické a vojenské boty, kterými zásobuje nejen armády, ale také nadšence z řad civilistů, kteří touží po obuvi bez kompromisů.

Italská značka AKU Tactical vyrábí boty, které si u ní objednávají ozbrojené složky různých zemí. Obuv AKU Tactical je totiž komfortní a poskytuje dostatečnou oporu chodidlům nositele. Ten v ní tak dokáže nachodit spousty kilometrů každý den, přičemž díky pokročilým technologiím u něj únava nastupuje později, než jsme zvyklí. Kvalitní boty AKU Tactical jsou vhodné do různých situací a náročných terénních podmínek.

Od AKU Tactical u nás seženete boty na zimu i na jaro, nízké i vysoké, kožené i látkové. Kromě samotné obuvi si od AKU Tactical můžete koupit i originální ochranné prostředky včetně sprejů a krémů, jakož i náhradní tkaničky nebo komfortní vložky do bot, které skvěle odvádějí vlhkost. Výrobce klade důraz na optimální biodynamické vlastnosti své obuvi. Není divu, že si u ní vybírá třeba britská, švýcarská nebo dánská armáda.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál