📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost UZI byla založena s cílem dodávat na trh především elektrické paralyzéry, které patří k těm nejlepším na světě. Sortiment se postupně rozšiřoval o další produkty včetně airsoftových zbraní, taktických per či svítilen.

V kategorii produktů pro obranu a zbraní od společnosti UZI máme v nabídce především taktická pera, určená pro obranu. Pera UZI nesou značku Defender a jedná se o nenápadný a přesto účinný nástroj pro osobní sebeobranu. Přirozeně se stále jedná o psací potřebu, se kterou ale projdete i osobní prohlídkou do střežených prostor a v případě nenadálé situace je tak můžete mít všude s sebou.

Kromě per však od společnosti UZI® nabízíme také pouta, a to včetně těch policejních, která drží pevně a spolehlivě. Pouta jsou vyrobena z kvalitní a pevné oceli a jsou poniklovaná. U pout UZI máte jistotu, že se z nich zatčený jen tak nevyvlékne. V nabídce jsou i plastová pouta, která jsou jednorázová a nevytvářejí otlaky na rukou zadrženého. A některá taktická pera UZI® jsou dokonce vybavena i integrovaným prostorem pro klíče na pouta!

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Značka