📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Tasmanian Tiger® Tac Modular Pack 30 Vent

Prodej produktu byl ukončen
Tasmanian Tiger®
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Modulární batoh TT Tac Modular Pack 30 Vent disponuje vnitřní organizací a odolnou laserem řezanou konstrukcí. Velkou výhodu poskytuje samotný zip hlavní kapsy. Můžete ho otevřít kolem tří stran. Díky tomuto výklopnému víku získáte možnost extrémně jednoduché manipulace s obsahem. V interiéru se nachází systém pro připojování různých pouzder a kapes. Zajistíte si tak maximální přehlednost a pořádek v batohu. Na horní straně víka je umístěna elastická šňůra. Umožňuje vám připojit na víko karimatku, bundu nebo podobné předměty. Ve víku nechybí ani malá administrativní kapsa na zip. Uvolní se vám tak velké množství prostoru v interiéru. S pomocí tohoto batohu tak můžete přenášet vše od nářadí až po spací pytel. Na přední části a po bocích se nachází laserem řezaný panel MOLLE. Na něj můžete přichytit další pouzdra a tašky.

Organizace a přehlednost

Batoh je rozdělen na hlavní a spodní prostor. Oba se zavírají pevnými zipy. V interiéru hlavní kapsy je umístěn Velcro panel s laserem řezaným systémem MOLLE. Získáte tak velké možnosti připojení různých doplňků do batohu. Každý předmět tak bude mít své vlastní místo a vy budete mít v batohu pořádek. Pokud ale nabízený objem batohu nevyužijete, tak ho můžete zmenšit kompresními popruhy. V případě potřeby po větším prostoru je zase povolíte.

Systém polstrovaných zad X Vent Zero Plus vám zajistí pohodlí při dlouhém nošení. Jeho úkol je zajistit vám co nejvyšší komfort a odlehčit ramenům. Má proto speciální polstrované ramenní popruhy. Perfektně tak sedí na zádech a můžete ho nosit dlouhé hodiny. Popruhy a přezky jsou vyrobeny ze silného materiálu, aby bez problémů unesly plně naložený batoh. Pro lepší stabilizaci batohu máte k dispozici hrudní a bederní popruh. Hrudní popruh je výškově nastavitelný. Batoh tak po úpravě sedne všem typům postav.

Spokojený ve všch podmínkách

TT Tac Modular Pack 30 Vent byl vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který je vhodný pro používání v náročných podmínkách. Určení tohoto batohu je pohyb v lese, ve skalách nebo v podobných prostředích. Vy od batohu chcete, aby jeho obsah udržel suchý a neporušený. Kvůli tomu je TT Tac Modular Pack 30 Vent vyroben z osvědčených materiálů Cordura 700 den a T-Square Rip. Tyto materiály se osvědčily při používání v náročných podmínkách. Celá konstrukce batohu je tak pevná a vysoce odolná. Tento spolehlivý materiál je vysoce odolný proti různým druhům poškození. Výborně je schopný odolat protrhnutí nebo prodření. Obsah batohu zůstane v pořádku i za deště, protože je vodě-odolný. O tento materiál se nemusíte složitě starat. Při znečištění ho stačí otřít vlhkým hadrem a nechat přirozeně oschnout.

Značka TASMANIAN TIGER je výrobce profesionálního policejního a vojenského vybavení. Díky kvalitě svých výrobků je dnes rozšířený po celém svě. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost  a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo ve vlastní továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Celkové rozměry (v x š x h) 51 cm x 27 cm x 18 cm
Kapacita batohu 30 l
Hmotnost 1 450 g
Materiál 700 den Cordura®
Upevnění / přeprava
2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 nastavitelný bederní pás
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 látková rukojeť
Nosný systém X Vent Zero Plus-System (TT)
Vazba na batohu laser-cut / MOLLE kompatibilní
Další specifikace
horní a dolní přihrádka
boční kompresní popruhy (uvnitř)
elastické boční kapsy
víko s kapsou
porty na anténu (hlavní přihrádka)
gumové šněrování nahoře

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • obrovský prostor
 • snadná manipulace s obsahem
 • laserem řezaný systém MOLLE na vnější straně
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • výklopné víko
 • jednoduchá údržba
 • silný materiál Cordura® 700 den
 • uvnitř Velcro MOLLE panel
 • polstrovaná odvětraná záda
 • Velcro panel
 • bederní popruh
 • nastavitelný hrudní popruh
 • elastická šňůra na víku
 • administrativní kapsa na zip
 • pevné zipy
 • vodě-odolný
 • odolný proti poškození
Související články
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek
Sezóna termoprádla zdaleka nekončí!Přečíst článek
CityZen - český startup nabízí kvalitní tričkaPřečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu