📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batohy patří k nejdůležitějším součástem outdoorové výbavy – bez nich bychom asi ani daleko nedošli. Tím, že jsou batohy tak rozšířené, rozšiřuje se také sortiment a rozsah příslušenství k nim. Včetně toho, které nejde zařadit nikam jinam než pod položku „ostatní“.

Moderní batohy vznikly sice až v průběhu 20. století, ovšem za posledních 100 let se rozšířily mezi prakticky všechny skupiny obyvatel. A tak výrobci přirozeně přemýšlejí, jak lidem nošení batohu zpříjemnit a čím vším je ještě vybavit, aby bylo nošení batohu co nejpohodlnější a samotná zavazadla co nejpraktičtější.

Univerzální využití

Zatímco některé prvky námi nabízeného příslušenství jsou specifické pro konkrétního výrobce, většina jich je univerzálních a lze je využít bez ohledu na to, kdo vlastně přišel na trh s tím kterým modelem batohu. Hovoříme zde například o součástech nosných systémů, jako jsou bederní pásy a hrudní či kompresní popruhy, které jsou schopny nejen vylepšit ergonomii batohu a zpříjemnit nám tak jeho nošení, ale dokonce také zmenšit objem přenášeného nákladu. Samozřejmě za předpokladu, že v batohu právě nenesete ocelovou traverzu. I když netušíme, kdo by to dělal…

Chraňte batoh i jeho obsah

K dispozici jsou také madla na zip, které mohou usnadnit rozepínání a zapínání batohu v případě, že vám původní madla z nějakého důvodu nevyhovují. Nebo jste o ně v náročném terénu nešťastnou náhodou přišli. Dalšími kousky můžete svůj batoh nebo jeho obsah ochránit před nepřízní počasí (krycí plachta či voděodolný vak) nebo na sebe upozornit okolí (signální plachta).

Rozšiřte taktické schopnosti batohu

Díky další nabízené výbavě můžete rozšířit taktické schopnosti batohu, a to především o MOLLE systém. Někteří výrobci totiž přišli s inovativními Velcro „mapami“, které dokážou přenést tuhle všestrannou vazbu i tam, kde není. Stačí k tomu jen panel se suchým zipem. Organizační platformy do batohu zase zajišťují vyšší přehlednost přepravovaných věcí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Podkategorie příslušenství
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál