📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Přídavné kapsy dokáží poskytnout něco, co nám doposud chybělo – řád a harmonii. Avšak ne všechny jsou k tomu určené. Vše spočívá v našem výběru a preferencích.

Prostor v batohu není často nijak více členěný. Zkrátka jedna kapsa s maximálně jednou přepážkou. Jak si pak má člověk co nejlépe roztřídit obsah, aby lépe věděl, kde co má? To je to samé, jako když najednou zjistíme, že už nemáme prostor navíc, který bychom mohli, co mohli – POTŘEBOVALI, využít. Jako vždy – vše má své jednoduché řešení, kterým jsou v tomto případě přídavné kapsy a organizéry. Pojďme si o nich povědět více.

Organizace je legrace

Koho také štve ten neustálý nepořádek v batohu? Mě tedy ano. Některé mají organizéry, které nám tak pomohou vše si roztřídit. Ty, které je nemají, si musíme organizérem vybavit sami. Organizér je prakticky kapsa, která má uvnitř mnoho různých přihrádek a kapes, která nám pomáhají v udržování pořádku. Výhodou těchto organizérů je jejich přenositelnost. Co to znamená? Můžeme jej zkrátka vzít a přendat z batohu například do tašky, nebo jiného batohu. Nemusíme tedy mít vše několikrát, ale stačí jen jednou. Jednoduše pak vezmeme celý organizér a přeneseme ho, kam potřebujeme. Nejčastějším materiálem je v tomto případě polyester, nebo nylon. U obou možností můžeme počítat s dobrou kvalitou, odolností, ale i durabilitou. Zapínání je nejčastěji na zip. Dejme si pozor na jeho kvalitu. Organizéry jsou často přeplněná a zip tak dostává přísnou školu života. Ideální pro tyto případy jsou tak zvané YKK® zipy. Další věcí je možnost připnutí organizéru na Molle® systém. To je samozřejmě možné, jen tomu musíme uzpůsobit výběr.

Trochu prostoru navíc

Prostoru není nikdy dost, proto často dochází. Jinak tomu není ani u batohů. Jak jsme si již řekli, můžeme to snadno vyřešit přídavnou kapsou. Tyto kapsy jsou různých velikostí a tvarů. Mohou být válcovité, ale i kvádrovité a tak dále. Jejich zapínání probíhá nejčastěji pomocí zipu, nebo víka s rychlosponou. Nešetřeme a zvolme kvalitní spojovací materiál. Jinak bychom mohli litovat. No a jak se kapsy připevňují? K tomu využijeme opět náš dobře známý Molle® systém. Takže ano, kapsy jsou většinou připnout jen na protikusy Molle® systému, což si musíme ohlídat.

Na co si dát pozor?

Dejme si pozor především na kvalitní materiál. Pohlídejme si dobré prošívání a spojovací materiál. Stejně tak si dobře vyberme velikost a způsob uchycení, to jsou věci, které udávají naši spokojenost. Neměli bychom nic podcenit, ať toho později nelitujeme.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Podkategorie příslušenství
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál