📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka 101 INC® (101 Incorporated) pochází z Nizozemska a založena byla roku 2012. Od té doby se zabývá výrobou taktického vybavení, které využijí nejen vojáci, ale také (a to především) nadšenci do military, outdooru a třeba i airsoftu. Právě airsoft je jednou z aktivit, s nimiž značka 101 INC® začínala.

V nabídce doplňků oblečení od 101 INC® máme především široké portfolio nášivek na suchý zip (VELCRO), které jsou kvalitně zpracované a jimiž si svoji uniformu může vybavit každý fanda military či airsoftu. Kromě vtipných motivů si můžete pořídit třeba vlajku České republiky.

Nášivky s obrázky od 101 INC® přinášíme ve výborné kvalitě, na zadní straně jsou opatřeny suchým zipem a jsou určeny k upevnění na protikus, konkrétně velcro panel na ID na čepici, klobouku, helmě, bundě, tašce, batohu, taktické vestě a podobně. Nášivky jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a trvanlivého PVC. Kromě doplňků oblečení máme od 101 INC® v nabídce ještě třeba kempinkové vybavení, nože nebo jídelní potřeby.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál