📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Hotová jídla na dovolenou

12. července 2022Rady a tipyOndřej KrotilDoba čtení 5 minut

Přemýšlíte, jaké jídlo si sebou vzít na dovolenou? Vyzkoušejte revoluční novinku, kterou snadno a rychle připravíte a uvidíte, že rozdíl mezi klasikou žádný není. Revoluční novinka se jmenuje dehydratované jídlo. Věřte tomu, že přípravu takového jídla zvládne úplně každý.

Jaké jídlo si vzít s sebou?

Je to jednoduché a řeší to každý rok většina Čechů. Proto si téměř každý umí představit situaci odjezdu na dovolenou. Představa je to sice krásná, ale ještě předtím pravděpodobně budete řešit, jaké jídlo si vzít na cesty.

Doporučené produkty

Na výběr máte z několika možností. Můžete se stravovat přímo na místě nebo si veškeré zásoby můžete přivézt. Jenže vozit jídlo na dovolenou, nebo na cesty v sobě má určitou hořkou pachuť. Pravděpodobně se budete muset smířit s mnohem nižším standardem a to každému není po chuti. 

Dehydrované jídlo na cesty

Adventrure Menu samoohřevný systém

Jednoduché řešení 

Je tu však ještě jedno řešení. Co když vám prozradíme, že hotová jídla na dovolenou si můžete zabalit do svého zavazadla, nezaberou vám téměř žádné místo, budete se cítit, jako by vám uvařili v luxusní restauraci a v zabaleném stavu vám vydrží několik let? Zdá se to nemožné, ale opak je skutečností. Hotová jídla na cesty nebo hotová na dovolenou si můžete bez obav zabalit a vzít sebou. A podle názorů zkušených uživatelů si uvaříte snadno a rychle jako v restauraci.

Výhody převažují

Aby toho nebylo málo, tak jen dodáváme, že k přípravě takového jídla mnohdy nepotřebujete ani oheň nebo zbytečné nádoby. Navíc balená hotová jídla jsou energeticky srovnatelné s jídlem, které si připravíte svépomocí nebo v restauraci. Je téměř neuvěřitelné, jak na první pohled obyčejná hotová jídla v sáčku dokáží usnadňovat lidem život.

V čem spočívá trik?

Hotová jídla v sáčku jsou vlastně jednoduchým trikem, jak vyzrát na nedostatek času a prostoru ve vašem zavazadle. Jídla, které nabízíme, jsou nejčastěji zbavena vody a vakuově zabalený. Ještě před tím mohou projít procesem dehydratace silným mrazem. Pro uživatele to znamená, že jídlo nezabere téměř žádné místo v zavazadle.

Velice snadná příprava

Jídla jsou připraveny k okamžitému ohřevu. Stačí otevřít sáček, naložit do hrnce nebo na pánev a v klidu ohřát. Máme však speciální vychytávku. Jsou to ohřevné kapsle, které dokáží bez použití ohně chemickou reakcí celé jídlo ohřát během čtvrt hodiny. Tento systém ohřevu se osvědčil především u horolezců a outdoorových nadšenců, ale plně vyhoví každému zájemci. 

A co když jídlo nespotřebuju?

Nemusíte mít strach, pokud všechno jídlo nesníte. Neotevřené jídlo vydrží bez problému tři roky i více. Toho si ostatně můžete povšimnout i na zadní straně obalu, kde je natištěný datum spotřeby. A má to jeden velký benefit. Tato jídla nemusíte uchovávat v ledničce.

Uvařené dehydrované jídlo

Energeticky vyvážené jídlo 

Nemusíte mít strach, že hotová jídla v sáčku jsou energeticky prázdná. Naopak. Z hlediska výživy jde o plnohodnotné jídlo, jako každé jiné. Jídlo je samozřejmě velmi chutné. Jen málo lidí se umí představit například svatomartinskou husu uprostřed lesa, která je hotová za dvacet minut. Ale naše nabízená balená hotová jídla podobné kousky umí. 

Velmi přijatelná cena

A teď pro někoho možná to nejdůležitější. Pořizovací cena. Můžeme vás ujistit, že cenově nepřijdete zkrátka. Hotová jídla na dovolenou, která si chcete pořídit, jsou cenově srovnatelná nebo i levnější, nežli klasické obědové menu. Rozhodně tedy neplatí, že za takové speciální jídlo budete připlácet víc, než je nutné.

Výhody, které vás přesvědčí

Ve stručnosti vám vysvětlíme, proč si hotová jídla na cesty vůbec kupovat

  • dobrá cenová dostupnost
  • velmi snadná příprava
  • nepotřebujete nádobí navíc
  • jídlo ohřejete bez ohně nebo jiného zdroje tepla
  • nezabírají téměř žádné místo v zavazadle
Doporučené produkty

Čtenáře dále zajímá