📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Obranný pepřový sprej SABRE RED® Blue Face s barvivem

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Blue Face je dalším rozšířením rodiny Sabre® Red. Jedná se o klíčenkový obranný sprej, který je rychle připraven k akci a jako přidanou hodnotu přináší modré značkovací barvivo.

Tento obranný sprej představuje výborné řešení zejména pro ženy, pro podnikatele, pro taxikáře, pro prodavače, pro obsluhu benzínových stanic, restaurací a barů, pro ošetřovatele zvířat, na dovolenou, ale i pro pracovníky bezpečnostních agentur a pro bezpečnostní složky i pro záchranáře, u nichž se neustále množí počet nepochopitelných a nepředvídatelných napadení. A výčet by mohl pokračovat stále dále. Jednoduše řečeno – pro toho, kdo má jakýkoli důvod předpokládat nenadálý útok – tedy v dnešní době prakticky pro všechny.

Obránce, který jde všude s Vámi

Kontejner nese 0,75 oz (tekutá unce), tedy 22 ml spreje.
Takový obsah bohatě vystačí až  na 35 dávek, což je mimochodem 5x více než spreje konkurenčních značek stejné velikosti.
Jako každý obranný sprej Sabre® Red je i tento značkou číslo 1 pro policejní složky všude na světě.
Sprej můžete účinně použít až z 10 stop, tedy cca 3,05 m, což je dostatečně bezpečná vzdálenost.
I sprej uložený v polici vydrží 4 roky a to je dvakrát déle než u konkurence.
Dokonce ani použití proti větru není problémem – sprej vystřikuje ve formě tekuté střely a proud je dost silný, aby svého uživatele sprej nepotřísnil.

Něco extra

Připevňovací klíčenka se 2 kroužky, která je dodávána spolu se sprejem, zajišťuje bleskové použití spreje,  dokonce když jsou klíče zastrčeny v zámku bytu nebo auta či v jeho zapalování.
Také vylepšená, zpevněná pojistka lépe brání nechtěnému vystříknutí spreje.
Navíc je tu přidané modré barvivo. Útočník vypadá trochu úsměvně, ale patří mu to, měl Vás nechat na pokoji. Ale hlavně – označení vydrží až 48 hodin, varuje ostatní a zalarmuje policii, které pomůže útočníka snadno identifikovat. Sprej Vám tedy poskytne možnost ubránit se, ochromenému útočníkovi utečete a ještě pomůžete policii s prací.

Léty prověřená kvalita

1975 – to je rok, od kterého se pod značkou Sabre® Red objevují obranné spreje od americké společnosti Security Equipment Corporation. Navzdory malým rozměrům i hmotnosti jsou spolehlivým ochráncem,  obsahují nejvíce účinnou dráždivou látku dostupnou na celosvětovém trhu, která dosahuje 2 000 000 SHU (jednotka pálivosti). Pro srovnání nejpálivější chilli papričky dosahují cca 70 000 těchto jednotek. Zjistěte si, kolik SHU má účinná látka laciného pepřového spreje. A pozor – někteří výrobci uvádí SHU pepře samotného, nikoli SHU spreje. Nešetřete na vlastní bezpečnosti, obranné spreje Sabre® Red Vám dokážou účinně pomoci se záchranou zdraví nebo i holého života v nouzových situacích. Tyto spreje jsou neletální a netoxické, útočníka sice úplně vyřadí na cca 15 až 20 min, ale nezanechávají trvalé následky.

Spreje Sabre® Red jsou schváleny do prodeje v ČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost. Obranné spreje Sabre® Red představují v současnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

Objem: cca 22 ml.
Počet dávek: 35.
Účinná  vzdálenost: cca 3,05 m.
Použitelnost při delším skladování: až 4 roky.

Objednáním zboží prohlašujete, že jste osoba starší 18 let!!

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • klíčenkový obranný sprej
 • malý a lehký
 • vždy při ruce
 • rychlé nasazení
 • značka číslo 1 pro policii po celém světě
 • obsahuje sprej a přidané modré značkovací barvivo
 • vystřikovaný v proudu – tekutá větru-odolná střela
 • odolná klíčenka
 • připevňovací klíčenka součástí dodávky
 • dlouhá tradice značky
 • vynikající kvalita
Související články
Buďte v bezpečí s akademií osobní bezpečnosti SabrePřečíst článek
Jak se zbavit pronásledovatelPřečíst článek
Průvodce výběrem obranných sprejůPřečíst článek
Může mi nošení pepřového spreje zajistit větší bezpečí?Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu