📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Platformy k balistickým vestám slouží k uchycení a fixaci předmětů, jaké jsou potřeba během akce a musí být logicky ihned k dosažení – kupříkladu voják může na přední platformu se sumkami uložit pohodlně zásobníky. To vše respektující další části a celkovou filozofii vašeho Molle vybavení.

Platformy k balistickým vestám slouží k uchycení a fixaci předmětů, jaké jsou potřeba během akce a musí být logicky hned k dosažení – kupříkladu voják může na přední platformu se sumkami uložit pohodlně zásobníky určitého typu. To vše respektující i další části vašeho Molle vybavení + filozofii a připevněné na suchý zip a G-háčky.

Je možné i používat balistické vložky, když je potřeba spíše ochrana balistická před vyšší nosností nebo zkrátka jen záslepky tehdy, když zase nejsou platformy aktivně využívány, takže aby nedocházelo ani k tomu nejmenšímu zachytávání platformy za další části výstroje.

Platforem může být i více po celém těle, přičemž namátkou na tu na břiše (přední strana a oblast pod hrudníkem) se obvykle vyplatí uložit další méně potřebné věci dle nároků akce – v první řadě je tu samozřejmě stará dobrá balistická vložka, všemožné typy sumek, pak též i drobná výbava, chemická světla/známé „světelné tyčinky“, souprava první pomoci, …

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Výška / délka
cm cm
Šířka
cm cm
Hloubka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál