📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
kam s ID, občankou a drobnostmi, které potřebujeme mít pohromadě a především po ruce? Nejlépe do admin pouzdra. U takového nás bude nejvíce zajímat jeho velikost, styl zapínání, ale také kam se dá umístit.

Kdo z nás by neměl rád doplňky, které nám usnadňují život a fungování v poli i ve městě? Asi nikdo, proto se každý kus užitečného vybavení hodí. Na otázku, kam si dáme své doklady, mapu, zápisník a například tužku, odpovíme jednoduše – Do admin pouzdra. Že jsme to nikdy neslyšeli? To ničemu nevadí, hned si ho představíme a řekneme si, na co si dát pozor.

Vše co není kam dát

Kdybychom chtěli charakterizovat admin pouzdro, znělo by to asi nějak takto – Malé užitečné pouzdro se zapínáním na hoře, do kterého se dá vše, co se jinam dát nedá. Ve skutečnosti je jeho určení mnohem více promyšlené. Má totiž představovat prostor, kam si dáme osobní věci, jakými jsou například doklady, zápisky, klíče, ale také telefon nebo malou svítilnu. S takovou bude mezi prvními v našem žebříčku oblíbenosti. Ale kam s ním?

Kalhoty, nebo vesta?

Umístění Admin pouzdra je velmi jednoduché. V první řadě se ale musíme soustředit na jeho zadní část, kde se tyto prvky nacházejí. Jistě by mělo mít průvlek na opasek, ale i popruhy pro umístění na vestu. Průvlek není tak obvyklý, každopádně modulární vazba je základem. Díky ní můžeme umístit pouzdro velmi pohodlně na naši taktickou vestu nebo nosič plátů. Vazbu představují popruhy zakončené cvokem. Jejich kompatibilita s Molle/Pals systémem zaručuje univerzální použití a nejvyšší spokojenost. Jsou tam věci v bezpečí?

Materiál jako základní prvek

Určitě nás napadlo, že u tak důležitého pouzdra, jako je pouzdro na doklady a ostatní osobní věci, bude nutný dobrý materiál. Tímto materiálem by měl být jedině nylon ve svých modifikacích. Ideální bude 600D a vyšší, tedy 1000D a 1050D. Prakticky čím větší číslo, tím odolnější. Admin pouzdro má vstup ze shora. Tento vstup je opatřen zipem s légou. Stejně jako materiál, musí být i zip kvalitní. Ideální použití představují dobře známé YKK zipy, které jsou považované za nejlepší na světě.

Možnosti, které máme

Na našich stránkách nalezneme několik druhů těchto pouzder. Od těch obyčejnějších, po propracované. Do nich můžeme umístit i mapu nebo ID, které bude skryto pod průhlednou umělou hmotou, což oceníme při častém používání. Na výběr je z množství barev a provedení.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Šířka
cm cm
Hloubka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál