📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Různých pouzder, kapes a sumek – jak těch taktických, tak i pro turistiku – existuje celá řada. Některé jsou univerzální, jiné poněkud specializované. Do druhé kategorie patří i pouzdra, určená specificky na nože a multitooly.

Pouzdro na nůž nebo multifunkční nástroj je kousek vybavení s taktickým přesahem. Připíná se na opasek, na taktickou vestu, ale i k noze nebo na předloktí. Může být vyrobené z různých materiálů, jejichž specifika oceníte v konkrétních situacích. Co se týče uchycení nože či multitoolu, pak v pouzdře může držet jen vlastní vahou, může být také zajištěn pojistkou nebo sevřen samosvorným pouzdrem.

V kategorii pouzder na nůž a multitooly u nás najdete převážně pouzdra na zavírací nože, která jsou překryta klopou. Případně i na jiné typy nožů (včetně těch s pevnou čepelí), a to dokonce i ve více kusech. Co se týče uchycení, máte na výběr z MOLLE/PALS vazby, případně poutka na opasek (a možná je i kombinace obojího).

Pouzdra na nože a multitooly jsou zkrátka praktickým doplňkem, díky kterému už nebudete muset nosit svůj drahocenný nástroj pohozený někde v batohu. Zapínají se buď na přezku, na suchý zip nebo na obojí. Vybrat si můžete podle toho, s čím se vám bude líp pracovat. Na některých pouzdrech bývá velcro panel i zvenku, takže si na ně můžete připnout buď nějakou nášivku nebo v případě větších pouzder dokonce extra inserty.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Výška / délka
cm cm
Šířka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál