📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Pouzdro Tasmanian Tiger® SGL Pistol Mag

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Jednoduché pouzdro na zásobník TT SGL Pistol Mag. Jeho rozměry jsou ideální pro uschování zásobníků pistolí HK, Glock, SIG, Beretta M9 a podobných. Je vybaveno spolehlivým osvědčeným systémem upevnění. Zásobník v pouzdře drží díky konstrukci a klapce s Velcrem. Zásobník tak stačí jednoduše vložit do pouzdra a zajistit klapkou na horní straně. Tak je zásobník v pouzdře dokonale uchycen. Nemusíte se tak obávat jeho ztráty při vypadnutí zásobníku z pouzdra. Uchycen tak v pouzdře zůstane i během náhlých změn poloh. Také při běhu nebo rychlém pohybu přes překážky. Manipulace s pouzdrem je tak díky tomuto systému velice rychlá a snadná.

Připojení podle vašich potřeb

Máte velké možnosti kam si pouzdro připevníte, protože na zadní straně je umístěn systém MOLLE.  Jedná se o rozšířený způsob přichycení, který je spolehlivý a rychlý. Můžete tak díky němu upevnit pouzdro na různé části výbavy s tímto systémem. Může se jednat o opasek, vestu nebo podobné. Nemusíte ho však používat jen pro uschování zásobníků. Můžete si také vymyslet vlastní použití dle vašich aktuálních potřeb jako upevnění pro jiné objekty o podobné velikosti. Může jít o upevnění baterky, nářadí nebo jiného nástroje.

Spolehlivý pomocník do každého prostředí

Konstrukce pouzdra TT SGL Pistol Mag  je vyrobena z moderního materiálu Cordura 700 den. Jeho odolnost a vysoká kvalita jsou z hlavními přednostmi tohoto pouzdra na zásobník. Tento odolný materiál zaručuje pouzdru vynikající vlastnosti. Použitím materiálu Cordura 700 den má pouzdro vysokou odolnost proti mechanickému poškození. O pouzdro se tak při nevybíravém zacházení nemusíte strachovat. Pouzdro tak bez potíží vydrží pohyb a manévry v náročném terénu. I přes obrovskou odolnost disponuje jen nízkou hmotností. Na zadní straně se nachází panel MOLLE. Zhotoven je z odolného materiálu, aby bylo zajištěno jisté a pevné upevnění.

TASMANIAN TIGER je značka produkující profesionální policejní a vojenské vybavení. Jejich výrobky jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality s ohledem na co nejlepší funkčnost. Veškeré produkty jsou vyráběny v továrně značky TT, kde má značka schopnost dohlížet na výrobní procesy a použité materiály, čímž si zajišťují maximální kvalitu svých výrobků. Přezkoumávány jsou pravidelně nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě zkontrolují a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Výška 12,0 cm
Šířka 5,0 cm
Hloubka 2,5 cm
Hmotnost 40 g
Materiál 700 den Cordura®
Určeno pro pistolové zásobníky HK, Glock, SIG, Beretta M9 atd.
Upevnění MOLLE kompatibilní
Další specifikace
kryté klopou
zapínané na suchý zip

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • upevnění klapkou s Velcrem
  • jednoduchý systém
  • pro zásobníky různých pistolí
  • jednoduché upevnění zásobníku
  • odolný materiál Cordura® 700 den
  • opatřeno systémem MOLLE
  • konstrukce držící tvar
  • alternativní použití
Související články
Kore a FlexFit: detaily, na kterých záleží!Přečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
M311 COMP: Skladná novinka od ANV KnivesPřečíst článek
Vybavte se na zimu s českou značkou TilakPřečíst článek
Jak by měl vypadat IFAK?Přečíst článek
Nakonfigurujte si taktický opasekPřečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu