📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sluneční brýle Crowbar Polarized ESS®

Vyberte variantu
4 480 Kč
ESS® (Eye Safety Systems)
Kód produktu: EE9019-03
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Brýle s kvalitní balistickou ochranou ESS® Crowbar™ nabízejí navíc stylový vzhled. Během nošení vám díky konstrukci poskytnou maximální zorné pole a důležitou ochranu zraku. Použít tyto brýle ideální například při výkonu povolání nebo při hraní airsoftu. Díky vzhledu je však klidně můžete nosit při odpolední procházce městem. Velká kvalitní polykarbonátová skla poskytují vysokou optickou čistotu a široké zorné pole. Skla brýlí jsou v případě Crowbar™ měnitelná. Zamykací systém Lens Gate™ zajišťuje, aby tato výměna byla rychlá a snadná. Zorné pole bylo rozšířeno i směrem dolů. Brýle totiž nemají spodní rámeček, který jinak překáží při pohledu dolů. Nízkoprofilový rám brýlí Crowbar™ s nízkými stranicemi perfektně sedí s komunikačním zařízením, ochrannými sluchátky, helmou a ostatními možnými doplňky. Rám je ideální pro použití lidmi s menším a středním obvodem hlavy.

Cíl značky ESS® je produkce nejodolnějších brýlí na světě. Jejich produkty jsou vhodné pro široký profil uživatelů. Ideální volba jsou jak pro členy vojenského personálu, tak i pro každého člověka, který hledá výborně padnoucí ochranné brýle s moderním vzhledem. Při tvorbě nových produktů, nebo zlepšování stávajících, naslouchají přímo elitním válečníkům. Výsledkem jejich snahy jsou spolehlivé výrobky fungující i v tom nejtvrdším prostředí. Všechny modely značky ESS® splňují nejpřísnější normy. Díky tomu jsou jediným povoleným dodavatelem brýlí Námořní pěchoty Spojených států amerických, a na jejich služby spoléhají ochránci dalších více než 100 států světa.

Perfektní výhled do všech stran

Skla s balistickou ochranou brýlí Crowbar™ jsou polykarbonátová a jsou silná 2,2 mm. Díky své konstrukci jsou vysoce pevná a odolná. Jejich tvarování bylo navrženo pro dosažení maximální optické čistoty. Výsledek tohoto snažení je naprosto čistý obraz, bez všech neostrostí nebo rozmazaných bodů. Brýle nenabízí pouze ostrý obraz, ale ochrání váš zrak před poškozením. Brýle mají 100% ochranu před zářením UVA a UVB. ESS® skla poskytují díky technologii ESSOPTICS™ optickou čistotu skel bez jakéhokoli zkreslení. Před poškozením jsou antireflexní vrstvy kryty krycí vrstvou ESS ToughZone™. Vy si dále své brýle můžete chránit uschováním do přibaleného sáčku z mikrovlákna. Pro uschování v tašce je k brýlím bezpečný tvrdý přepravní obal na zip.

Pevné a lehké

Důležité je vždy v čem jsou skla upevněna. Rám zajišťuje pevnost brýlí a pohodlné nošení. A rám brýlí ESS® Crowbar™ je téměř nezničitelný. Je celý vyroben z pevného termoplastu, který je zároveň extrémně lehký. Teď už vám neopatrný kamarád brýle nerozsedne. Tvar rámu je navržen pro co nejvyšší pohodlí. Má nízkoprofilovou konstrukci speciálně pro co nejvyší kompatibilitu s různými doplňky. Rám je bez spodního rámečku, což zvětšuje zorné pole a usnadňuje výměnu skel.

Brýle ESS® Crowbar vyhovují následujícím normám:

 • ANSI Z87.1-2010
 • MIL-PRF-32432
 • U.S. Federal OSHA
 • CE EN166
 • UVA/UVB 100% ochrana

Polarizovaná skla splňují:

 • ANSI Z87.1-2010 CE & US OSHA

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • široké zorné pole
 • balistická ochrana
 • vysoká optická čistota
 • pevný a lehký rám
 • ochrana zraku před UVA a UVB
 • ochranná vrstva ToughZone™
 • měnitelná skla
 • pevná polykarbonátová skla
 • systém Lens Gate™
 • nízkoprofilový rám
Líbí se vám produkt?
Kupte si Sluneční brýle Crowbar Polarized ESS® za akční cenu 4 480 Kč
Důležité parametry
Materiál
Související články
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek
Líbí se vám produkt?
Kupte si Sluneční brýle Crowbar Polarized ESS® za akční cenu 4 480 Kč

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined
Líbí se vám produkt?
Kupte si Sluneční brýle Crowbar Polarized ESS® za akční cenu 4 480 Kč
Související produkty

Kategorie produktu