📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Klymit je předním výrobcem karimatek, v nabídce však má i batohy, hamaky, stany, polštářky či celty. Prostě vše, co byste mohli potřebovat pro přespání v terénu. Jde o výrobce, který svým produktům rozumí a taky si je sám vyvíjí.

Karimatky značky Klymit jsou proslulé po celém světě, a není divu. Možná vás překvapuje, že karimatky rozdělujeme podle ročního období, ale u společnosti Klymit prostě nemůžeme jinak. Karimatky Klymit jsou totiž specializované a rozdíl mezi jarními a zimními karimatkami pocítíte. Ty zimní nabízejí lepší izolaci, ale pohodlné jsou obě varianty. Jedná se zkrátka o to nejlepší, co v kategorii karimatek vůbec můžete koupit.

Svoje karimatky si společnost Klymit sama vyvíjí a když už jsme u těch zimních, tak zde jsou k dispozici hlavně nafukovací karimatky, neboť vzduchová kapsa je zkrátka nejlepší izolant. V nabídce však máme i nafukovací polštáře Klymit, s nimiž se i v zimním bivaku budete cítit jako v bavlnce. Nafukovací karimatky Klymit zkrátka přinášejí komfort srovnatelný s komfortem ložnice, a to v kompaktním a lehkém balení.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Tloušťka
cm cm
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál