📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh HiSpeed II Eberlestock®

Vyberte barevnou variantu
od 7 999 Kč do 8 690 Kč
Kód produktu: X41ME
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Batoh Eberlestock HiSpeed II je jednoduchý a lehký batoh pro vícedenní použití, a jedná se o vylepšenou verzi stejnojmenného předchůdce, modelu HiSpeed. Vyroben je z lehkého, ale pevného 420D nylonu v ripstop úpravě. Právě díky tomu, že je lehký a odolný, může stejně tak dobře sloužit i jako EDC batoh. Díky dostatečnému počtu redukovaných MOLLE vazeb je vhodný zejména pro lovce a vojáky, kteří si batoh mohou díky vazbám přizpůsobit svým individuálním potřebám. Batoh má netradiční tvar, díky kterému ale skvěle sedí na zádech, protože hmotnost batohu je směřována k páteři, a tedy kolmo k ose zatížení.

Duální přístup do hlavní komory

Batoh disponuje dvěma oddělenými komorami, každou se svým vlastním přístupem. Horní i dolní víko je oproti starší verzi “Hispeed“ vybaveno ještě jednou vrchní kapsou. Vrchní víko s přístupem do horní komory je pokryto třemi řadami MOLLE vazeb a rozepíná se na dvoucestný zip s masivními táhly pro lepší a snadnější manipulaci. V první kapse se nalézá síťovaná kapsička a prostor pro drobné vybavení. Uvnitř hlavní komory naleznete elastickou kapsu na uložení hydrovaku a dvě přepážky, které tak tvoří tři oddělené kapsy. Horní a dolní komora jsou odděleny přepážkou na suchý zip a obě komory lze spojit do jedné velké. Spodní vnější kapsa je pak stejně jako horní vybavena řadami MOLLE vazeb a masivním dvoucestným zipem. MOLLE vazba je narozdíl od horního víka vybaveného kapsičkou i na vnitřní straně.

Vyztužená konstrukce

Zadní panel je vyroben z polykarbonátu a dodává tak batohu na pevnosti a tvarové stálosti. Strany batohu jsou vyztuženy a batoh tak drží stálý tvar. Pomocí dvou kompresních popruhů na bocích lze batoh stáhnout, a ještě více jej přiblížit k ose zatížení a pomoci si tak efektivně rozložit nesenou zátěž. Jak je dobrým zvykem, jsou na obou bocích batohu dvě elasticky stahovatelné kapsy na lahve s vodou nebo drobné předměty.

Propracovaný zádový systém

Jako všechny batohy od Eberlestock je i HiSpeed II vybaven kvalitními ramenními popruhy, které jsou dostatečně vypolstrované, ale přesto prodyšné díky použité 3D mesh síťovině. Mimo to lze ramenní popruhy stáhnout pomocí stabilizačních pásků a upravit tak rozložení hmotnosti a tlaku na ramena. Obrovským plusem nosného zádového systému je jeho možnost individuálního nastavení dle výšky uživatele. Polstrování zad je masivní a středový kanálek nabízí dobrý přístup vzduchu pro cirkulaci podél páteře. Batoh na zádech sedí pohodlně i při dlouhém nošení. Na ramenních popruzích je několik přídavných poutek pro uchycení doplňkového vybavení. Pro přenášení batohu slouží masivní madlo v horní části. Elastický a výškově nastavitelný hrudní pás pomůže rozložit nesenou zátěž. Bederní pás je opatřen dvěma řadami MOLLE vazby a zapíná se stejně jako hrudní pás na rychlozapínací přezku. V případě že jej nechcete používat, je v zádovém panelu fixován pomocí suchého zipu a lze jej vytáhnout a odložit.

Vazebný systém MOLLE

Po bocích batohu jsou rozmístěny řady plnohodnotných MOLLE kompatibilních vazeb, jež vám umožní přichytit další dodatečné vybavení. Na výklopných víkách jsou pak panely s redukovanými vazbami.

Výška  55,9 cm
Šířka  27,9 cm
Hloubka  19,1 cm
Hmotnost  2,495 kg
Objem  29,497 l
Detaily materiálu Batoh: 420D nylon s úpravou RipStop
Zadní panel: polykarbonát
Upevnění / přeprava 2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy, rozepínatelné
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 odnímatelný bederní pás
1 látková vyztužená rukojeť nahoře


 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • taktický batoh
  • vnitřní organizér
  • výškově nastavitelný zádový panel
  • dostatečný počet MOLLE vazeb
  • výztuhový zádový panel z polykarbonátu
  • možnost spojit vnitřní komory
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh HiSpeed II Eberlestock® od 7 999 Kč
Důležité parametry
Výška / délka
559 mm
Šířka
279 mm
Hloubka
191 mm
Hmotnost
2495 g
Objem
29497 ml
Materiál
Související články
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh HiSpeed II Eberlestock® od 7 999 Kč

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh HiSpeed II Eberlestock® od 7 999 Kč
Související produkty

Kategorie produktu