📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Video

Batoh Little Brother Eberlestock®

Vyberte barevnou variantu
7 999 Kč
Kód produktu: G1ME
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametryVideoSouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Batoh Eberlestock Little Brother lze použít jako samostatný batoh, nebo jej pomocí integrovaných zipů připevnit k většímu batohu Warhammer nebo systému J79. Little Brother je batoh jednoduché komínové konstrukce s dostatečným počtem panelů s vazbami MOLLE. Batoh má v zádové části schovaný tunelový prostor pro vložení pochvy se zbraní a je tak vhodný zejména pro lovce, případně vojáky. Svým objemem se hodí na jedno až dvoudenní expedice.

Duální přístup do hlavní komory

Batoh lze plnit shora, tedy pomocí známého komínového plnění, případně lze vyklopit přední chlopeň a získat tak přímý vstup do komory a okamžitý přehled o rozmístění přenášeného vybavení. Obě víka jsou zajištěna dvoucestným zipem s bytelnými táhly pro snadnou manipulaci.

Hlavní komora a boční ústrojí

Batoh je vybaven pouze jednou velkou hlavní komorou, která je uvnitř lehce členěná. Přístup je jak seshora, tak přímo z čela batohu. Horní víko je opatřeno vrchní kapsou pro uložení drobností nebo vybavení, které chcete mít rychle po ruce. Výklopné čelní víko je z přední strany pokryto panelem s MOLLE kompatibilní vazbou a plochou kapsou, z vnitřní strany pak dalšími, tentokrát již ale redukovanými řadami vazeb MOLLE. Na vnitřní straně komory jsou po stranách další panely s MOLLE vazbami, několik elastických přihrádek a síťovinový panel, který slouží pro zajištění přenášené radiostanice a na zádech batohu další elastické kapsy, primárně vhodné pro uložení hydrovaku. Na boku jsou tři kompresní popruhy a elastická kapsička pro přenášení lahve s vodou.

Integrovaná pochva

Mezi komorou batohu a zádovým panelem je ukrytý vnitřní prostor, který se po rozepnutí obvodového zipu promění v tunelovou kapsu s MOLLE vazbou, do které je možné zasunout a připevnit pochvu s dlouhou střelnou zbraní. Pokud takovýmto způsobem nechcete zbraň přenášet, je možné do stejného prostoru vložit zádový panel Gossamer.

Propracovaný zádový systém

Jako všechny batohy od Eberlestock je i Litlle Brother vybaven kvalitními ramenními popruhy, které jsou dostatečně vypolstrované, ale přesto prodyšné díky použité 3D mesh síťovině. Mimo to lze ramenní popruhy stáhnout pomocí stabilizačních pásků a upravit tak rozložení hmotnosti a tlaku na ramena. Polstrování zad je dostatečné a středový kanálek nabízí dobrý přístup vzduchu pro cirkulaci podél páteře. Batoh na zádech sedí pohodlně i při dlouhém nošení. Na ramenních popruzích je několik přídavných poutek pro uchycení doplňkového vybavení. Pro přenášení batohu slouží masivní madlo v horní části. Elastický a výškově nastavitelný hrudní pás pomůže rozložit nesenou zátěž. Protože je Little Brother navržen jako dodatek k většímu Warhammer batohu nebo systému J79, není vybaven bederním pásem, ani výškově stavitelným zádovým systémem. Bederní polstrování je ale připravené pro vložení libovolného pásu a ramenní popruhy lze pouze sundat, aby bylo možné připevnit batoh k batohu Warhammer nebo systému J79.

Vazebný systém MOLLE

Po bocích batohu jsou rozmístěny řady plnohodnotných MOLLE vazeb, jež vám umožní přichytit další dodatečné vybavení. Na výklopných víkách jsou pak panely s redukovanými vazbami.

Hmotnost  1,814 kg
Objem  29,497 l
Materiál Cordura®
Upevnění / přeprava 2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 látková rukojeť nahoře

 

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • taktický batoh
  • dostatečný počet MOLLE vazeb
  • duální přístup do hlavní komory
  • integrovaná tunelová kapsa na pochvu se zbraní
  • kompatibilní s batohem Warhammer nebo systémem J79
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Little Brother Eberlestock® za akční cenu 7 999 Kč
Důležité parametry
Hmotnost
1814 g
Objem
29497 ml
Materiál
Video
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Little Brother Eberlestock® za akční cenu 7 999 Kč
Související články
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Little Brother Eberlestock® za akční cenu 7 999 Kč

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Little Brother Eberlestock® za akční cenu 7 999 Kč
Související produkty

Kategorie produktu