📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Little Big Top Eberlestock®

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Little Big Top je extrémně propracovaný batoh se zaměřením na lovecké potřeby. Díky značně propracovanému modulárnímu systému jej lze rozšířit a vybavit se na přesuny či delší pobyty v terénu, aniž byste museli racionalizovat nad balením potřebného vybavení.

Duální přístup do hlavní komory

Batoh Little Big Top nabízí dvě možnosti vstupu do hlavní komory. První možností je klasické komínové plnění shora. Namísto klasického výklopného víka je uzavírání vyřešeno rolovatelným rukávem, díky čemuž lze eliminovat zašpinění nebo promáčení obsahu batohu, a navíc lze výškově rozšířit velikost kapsy a vměstnat dovnitř více vybavení. Rolovatelný rukáv se zajišťuje pomocí dvou rychlozapínacích přezek. Druhou možností je přímý vstup do hlavní komory pomocí dvoucestného vodotěsného zipu s masivními táhly na čelní straně. V horní poloze jsou zipy zajištěny suchým zipem, aby nedocházelo k samovolnému otevření.

Dostatek prostoru

V hlavní komoře je několik oddělených přihrádek pro přehlednou organizaci vybavení. V horní části je poutko k zachycení hydrovaku, kapsa je dostatečně prostorná pro uložení 3l vaku od Source Tactical. Uvnitř je celkem 7 kapes. Další dvě kapsy jsou na bocích a dvě ploché v čelním víku batohu.

Propracovaný zádový systém

Jako všechny batohy od Eberlestock je i Little Big Top vybaven kvalitními ramenními popruhy, které jsou dostatečně vypolstrované, ale přesto prodyšné díky použité 3D mesh síťovině. Mimo to lze ramenní popruhy stáhnout pomocí stabilizačních pásků a upravit tak rozložení hmotnosti a tlaku na ramena. Obrovským plusem nosného zádového systému je jeho možnost individuálního nastavení dle výšky uživatele. Polstrování zad je masivní a středový kanálek nabízí dobrý přístup vzduchu pro cirkulaci podél páteře. Batoh na zádech sedí pohodlně i při dlouhém nošení. Na ramenních popruzích je několik přídavných poutek pro uchycení doplňkového vybavení, včetně očka pro zajištění hadičky od hydratačního vaku, aby vám hadička zbytečně nepřekážela. Batoh disponuje dvěma madly pro přenášení, jedno je umístěno na vršku batohu, druhé na levé boční straně. Elastický a výškově nastavitelný hrudní pás pomůže rozložit nesenou zátěž. Bederní pás je opatřen dvěma řadami MOLLE kompatibilní vazby a zapíná se stejně jako hrudní pás na rychlozapínací přezku. V případě že jej nechcete používat, je v zádovém panelu fixován pomocí suchého zipu a lze jej vytáhnout a odložit.

Vazebný systém MOLLE

Po celém batohu jsou rozmístěny řady redukovaných MOLLE vazeb, jež vám umožní přichytit další dodatečné vybavení. Redukovaná vazba je zhruba o 60% lehčí než klasická MOLLE vazba.

Modularita dle Eberlestock

Pokud potřebujete batoh spojit s “F1“ nebo “M1“ nosnými rámy, lze celý zádový systém odepnout a napojit k rámu pomocí zipu nebo tří kompresních popruhů po straně batohu. Batoh je vybaven polykarbonátovým rámem Gossamer, který se dokáže přizpůsobit tvaru vašich zad. Batoh díky tomu příjemně sedí na zádech a nestane se nepohodlným při delším nošení. Dlouhou zbraň lze pohodlně přenášet v boční kapse se zajištěním pomocí bočních kompresních popruhů.

Výška  61,0 cm
Šířka  30,5 cm
Hloubka  17,8 cm
Rozměry podrobně Objem batohu v kompresi: 37,690 l
Objem roztaženého batohu: 62,271 l
Hmotnost bez postroje a bederního pásu:
1,701 kg
Hmotnost  2,353 kg
Objem  62,271 l
Detaily materiálu Batoh: Aramid + Cordura®
Rám Gossamer: polykarbonát
Upevnění / přeprava 2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 odnímatelný bederní pás
2 látkové rukojeti - nahoře a vlevo


 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • lovecký batoh
  • odnímatelný zádový systém
  • rolovací víko a plnohodnotný přední vstup
  • pevná nosná konstrukce z polykarbonátu
  • dostatečně členitá vnitřní komora
  • dostatek redukovaných MOLLE vazeb
  • kompatibilita s nosným F1 nebo M1 rámem
Související články
Voděodolné vybavení. Udržíme vás v suchu!Přečíst článek
Jak na správnou impregnaci outdoorového vybaveníPřečíst článek
Nastala sezóna grilování a vaření v přírodě!Přečíst článek
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny