📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Tasmanian Tiger® Trooper Light Pack 22

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Jednoduchý univerzální batoh TT Trooper Light Pack 22 disponuje malými rozměry a širokými možnostmi využití. Jedná se o extrémně lehký taktický batoh, který je ideální pro přesuny na kratší vzdálenosti. Do prostoru o objemu 22 litrů schováte všechny základní potřeby. Obsah se bude lišit podle vašich plánů. Není problém ho použít při různých outdoorových aktivitách, jako je airsoft, hiking nebo další. Bezpečně do něj uložíte suché oblečení, nářadí, baterku, pláštěnku a další. Komfort při nošení zajišťuje ergonomický zádový systém Padded Back-System a pevné nastavitelné popruhy. Pro označení batohu štítkem slouží Velcro panel na přední straně. Nachází se zde také systém MOLLE.

Přizpůsobí se vašim potřebám

Pro uložení obsahu vám batoh nabízí 1 hlavní úložnou kapsu. Přístup do této kapsy je z horní strany. Pro otevření tak odklopíte víko a otevřete vodě-odolný lem uzavřený stahovací šňůrou. Obsah je tak výborně chráněn proti vnějším vlivům, ale zároveň k němu máte snadný a rychlý přístup. Je tu také speciální prostor na hydratační vak. Na pravé straně batohu se nachází port pro vyvedení hadice. Další 2 samostatné kapsy nabízí samotné víko. Obě jsou spolehlivě uzavíratelné zipem. Jsou vhodné pro předměty, ke kterým chcete mít rychlý přístup. Může jít o peněženku, potřeby první pomoci nebo další. Po bocích najdete 2 elastické kapsy. Jsou vhodné pro uložení lahví s vodou.

Ergonomické tvarování zádového panelu a ramenních popruhů vám zajistí maximální pohodlí při dlouhém nošení batohu. Společně se silnými přezkami unesou jakýkoliv náklad, který si do batohu naložíte. K lepšímu upevnění batohu během pohybu slouží nastavitelné bederní a hrudní popruhy. Bederní popruh je odnímatelný. Na horní straně batohu je pevná rukojeť pro přenášení v ruce.

Pohybu obsahu při rychlých přesunech s poloprázdným batohem zamezíte utáhnutím kompresních popruhů. Nacházejí se po bocích. Poté je v případě potřeby zase jednoduše povolíte. Všechny kapsy jsou opatřeny pevnými a širokými zipy, aby byla manipulace s kapsami co možná nejsnadnější. Na vnějších stranách batohu a na horní straně víka je umístěn MOLLE systém. Můžete ho využít k připojení dalších malých kapes a tašek. Také jsou zde rozmístěny různé malé popruhy pro připojení karabin. K batohu se dodává také oranžová signální plachta.

Extrémně nízká hmotnost a vysoká odolnost

Batoh TT Trooper Light Pack 22 je určen jako lehký batoh na kratší přesuny. Podle toho byl také vybírán materiál. Je vyroben z moderního T-Square Rip. Jedná se extrémně lehký materiál. Díky jeho použití batoh navíc disponuje obrovskou odolností proti různým druhům mechanického poškození. Výborně tak odolává protrhnutí nebo prošoupání. Vy si tak nemusíte neustále dávat pozor, aby se batohu něco nestalo. Jeho konstrukce je také odolná proti vodě. Pohyb deštěm už nebude problém. Tento druh materiálu je oblíbencem těch, kteří nemají v oblibě se o batoh moc starat. Při znečištění ho stačí otřít vlhkým hadrem a nechat přirozeně oschnout.

Značka Tasmanian Tiger je výrobce profesionálního policejního a vojenského vybavení. Díky kvalitě svých výrobků je dnes rozšířený po celém světě. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost  a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo ve vlastní továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Celkové rozměry (v x š x h) 53 cm x 24 cm x 14 cm
Kapacita batohu 22 l
Hmotnost 800 g
Materiál T-Square Rip®
Upevnění / přeprava
2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 nastavitelný, odnímatelný bederní pás
1 nastavitelný hrudní popruh
1 látková rukojeť
Nosný systém Padded Back-System (TT)
Vazba na batohu MOLLE kompatibilní
Další specifikace
boční kompresní popruhy
plátno pro signální označení

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • univerzální použití
 • kompaktní rozměry
 • pohodlný zádový systém
 • hlavní kapsa s horním přístupem
 • nastavitelný hrudní popruh
 • 2 kapsy na zip ve víku
 • signální oranžová plachta
 • kompresní popruhy
 • nízká hmotnost
 • odnímatelný bederní popruh
 • kompatibilní s hydratačním vakem
 • systém MOLLE
 • popruh pro přenos v ruce
 • pevné zipy
 • odolný materiál T-Square Rip
 • elastické kapsy
 • Velcro panel
 • jednoduchá údržba
 • vodě-odolný
 • odolný proti poškození
Související články
Ochranné a zdravotnické prostředky do základní výbavyPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
Tipy na dárky - tentokrát pro dobrodruhyPřečíst článek
Jak v zimě sušit oblečení v terénu?Přečíst článek
Jak (ne)zacházet s nožem?Přečíst článek
Bug Out Bag: proč ho doma mít a jak ho zabalit?Přečíst článek
Apokalypsa? Připravte se s Rigadem!Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny