📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Tasmanian Tiger® Trooper Light Pack 35

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Prostorný vojenský batoh TT Trooper Light Pack vám nabízí 35 litrů vysoké spolehlivosti a praktičnosti. Navíc je extrémně lehký. Batoh disponuje několika kapsami, díky kterým si obsah rozložíte a snadno se v něm následně vyznáte. Díky inteligentnímu rozložení interiéru vám umožní uložit do něj nejrůznější potřeby různých tvarů a velikostí. Obsah záleží jen na vás a vašich plánech. Nebude vám klást překážek. Není problém ho použít při různých outdoorových aktivitách jako je hiking, airsoft nebo další. Spolehlivě uschová vaše obleční suché a postará se také o vše ostatní. Pro přehledné označení je na přední straně vybaven štítkem Velcro. Můžete si ho tak velice jednoduše označit jmenovkou nebo patchkou. Nechybí zde se ani systém MOLLE.

Konec hledání v batohu

Batoh disponuje 3 oddělenými zavíracími kapsami. Samozřejmostí je hlavní kapsa. Ta má vrchní plnění. Dostanete se do ní odklopením víka a povolením stahovací šňůry. Do hlavního prostoru uložíte většinu svých předmětů. Najdete zde také speciální kapsu na hydratační vak. Na boku batohu pak naleznete port pro hadičku. Samotné víko pak nabízí další 2 kapsy na zip. Jsou vhodné pro uschování mapy, peněženky a podobných předmětů. Na vnější straně víka najdete Velcro pro připevnění patchek. Dále se na povrchu samotného batohu nalézají další malé kapsy na klíče a lahve.

Pohodlný a výborně odvětraný

Úlohu zajistit maximální pohodlí při dlouhém nošení batohu perfektně splňuje ergonomické tvarování zádového panelu V2 Plus-System a polstrované ramenní popruhy. Stabilnější upevnění batohu během pohybu zajišťuje nastavitelný bederní a hrudní popruh. Bederní popruh je odnímatelný a použitelný samostatně. Na horní straně batohu je pevná rukojeť pro přenášení v ruce.

Utáhnutím kompresních popruhů po bocích zamezíte pohybu obsahu při rychlých přesunech s poloprázdným batohem. Poté je v případě potřeby zase jednoduše povolíte. Po vnějších stranách batohu je umístěn MOLLE systém. Můžete ho použít k připojení dalších malých kapes a tašek, čímž můžete výrazně zvýšit objem batohu. K batohu je také dodávána signální oranžová plachta.

Voda není překážkou

Batoh TT Trooper Light Pack je vyroben tak, aby dokázal ochránit obsah ve všech podmínkách. Bez potíží tak zvládne pobyt v nehostinném prostředí a odolá rozmarům počasí. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu T-Square Rip. Použitím tohoto materiálu je docílena vysoká pevnost a minimální váha. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti různým druhům mechanického poškození. Výborně odolává roztrhnutí nebo prodření. I přes svou odolnost si však zachovává jen nízkou hmotnost. Popruhy systému MOLLE jsou taktéž vyrobeny ze silného materiálu. Udrží tak bez problémů i těžké doplňky. Stejně tak silné jsou i přezky, které umožňují nastavení popruhů, aby byl postroj co možná nejpohodlnější.

Značka Tasmanian Tiger je výrobce profesionálního policejního a vojenského vybavení. Díky kvalitě svých výrobků je dnes rozšířený po celém světě. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost  a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo ve vlastní továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Celkové rozměry (v x š x h) 59 cm x 32 cm x 17 cm
Kapacita batohu 35 l
Hmotnost 1 000 g
Materiál T-Square Rip®
Upevnění / přeprava
2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 nastavitelný, odnímatelný bederní pás
1 nastavitelný hrudní popruh
1 látková rukojeť
Nosný systém Padded Back-System (TT)
Vazba na batohu MOLLE kompatibilní
Další specifikace
boční kompresní popruhy
plátno pro signální označení

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • univerzální použití
 • objem 35 litrů
 • minimální hmotnost
 • kompaktní rozměry
 • pohodlný zádový systém V2
 • hlavní kapsa s horním plněním
 • 2 oddělené kapsy ve víku
 • signální plachta
 • kompresní popruhy
 • odnímatelný bederní popruh
 • systém MOLLE
 • popruh pro přenos v ruce
 • pevné zipy
 • odolný materiál T-Square Rip
 • elastické kapsy
 • Velcro panel
 • vodě-odolný
 • odolný proti poškození
Související články
Ochranné a zdravotnické prostředky do základní výbavyPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
Tipy na dárky - tentokrát pro dobrodruhyPřečíst článek
Jak v zimě sušit oblečení v terénu?Přečíst článek
Jak (ne)zacházet s nožem?Přečíst článek
Bug Out Bag: proč ho doma mít a jak ho zabalit?Přečíst článek
Apokalypsa? Připravte se s Rigadem!Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu