📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Helikon-Tex dodává svoje taktické vybavení nejen armádám, ale také civilistům. Ti si u ní mohou koupit oblečení a výstroj k lovu, sportovní střelbě nebo jen tak, k výletům do přírody. Čekat můžete vojenskou kvalitu a velký výběr.

Kromě další výbavy máme od společnosti Helikon-Tex také plachty a celty, které můžete univerzálně využít při svých outdoorových aktivitách. Celty Helikon-Tex jsou vysoce odolné a nepromokavé, a využít je můžete pro ochranu před povětrnostními podmínkami – buď si je položíte na mokrý terén pod sebe, nebo si z nich zbudujete improvizovaný, jednoduchý přístřešek při bivakování.

Při návrhu řešení svých celt myslel Helikon-Tex skutečně na všechno. Díky tomu jsou součástí dodávky hned dva přepravní obaly, z toho jeden kompresní a druhý síťovaný, v němž může celta cestou jednodušeji uschnout. Tento obal připevníte k batohu pomocí pásků, které jsou součástí balení. Celty značky Helikon-Tex jsou vyrobeny z polyesteru a mají Rip Stop úpravu, takže je hned tak snadno neprotrhnete. Od polské značky Helikon-Tex však máme i spoustu dalších produktů včetně oblečení, pouzder a kapes nebo nášivek a znaků.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál