📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Vidět a nebýt viděn. To je pro většinu vojáků, ale i zálesáků jedno ze základních pravidel. Někdy je však z různých důvodů snažit se o pravý opak – upozornit na sebe. K tomuto účelu slouží signalizační svítilny, které využijí profesionálové i laici.

Svítilny pro nouzovou signalizaci bývají zpravidla vybaveny baterií s dlouhou výdrží a mají voděodolnou konstrukci. Kromě nouzové signalizace můžou sloužit i jako navigační světla. Jejich dlouhou životnost a současně úspornost zajišťuje LED technologie, která je stále využívanější i v případě jiných typů svítilen.

Takové svítilny současně nabízejí intuitivní ovládání, abyste je v nouzové situaci mohli kdykoliv využít a nemuseli řešit, „jak ten krám vlastně funguje“. Můžete je mít jako součást výbavy v autě, případně i jako prvek nouzové domácí sady.

Výhodou některých typů nouzových svítilen je kompatibilita s MOLLE systémem, respektive PALS vazbou, takže je můžete využít i jako doplněk taktické vesty, opasku nebo batohu. Samozřejmostí je i nízká hmotnost – když vyrážíte do terénu (ať už na turistický výšlap nebo taktickou misi), určitě oceníte každý ušetřený gram.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Světelný tok
lm lm
Hmotnost
kg kg
Napájení
Materiál