📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost F.W. KLEVER GmbH založili otec a syn Kleverovi na počátku 20. století. V roce 1904 se jim podařilo vyvinout produkt Ballistol, univerzální mazací olej, který se využívá dodnes. Firma však rozšířila portfolio i o pepřové spreje.

Obranné pepřové spreje značky F.W. Klever GmbH jsou maximálně spolehlivé. Koupit si je u nás může kdokoliv, kdo dovršil 18 let věku. Velkou výhodou obranných sprejů německého výrobce je jejich netoxicita. Spreje tedy nepoškozují životní prostředí a jsou biologicky odbouratelné, neboť účinnou látkou v nich je kapsaicin, což je prostě výtažek z pálivých papriček.

Spreje od F.W. KLEVER GmbH jsou dostupné buď s klasickou, mlhovou nebo JET tryskou. Jejich účelem je útočníka paralyzovat, nikoliv usmrtit. Díky paralýze útočníka získáte dostatek času buď na útěk nebo na přivolání pomoci. Účinná vzdálenost činí u těchto sprejů podle druhu přibližně čtyři až šest metrů. Součástí balení bývá i praktický klip pro připevnění na opasek. S pepřovým sprejem můžete odradit jak potenciálního lidského útočníka, tak třeba i agresivního psa nebo jiné zvíře.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Účinná vzdálenost / dosah
m m
Objem
l l