📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Při cestách, výletech, ale i do kempu si s sebou vždy neseme toaletní potřeby, které zkrátka musíme někam umístit. Na to se hodí toaletní pouzdro. To také není jen jedno, ale hned několik, u kterých se liší především materiál a dispozice.

Známe to všichni, jedeme na služební cestu, na dovolenou, nebo jen tak s kamarády na výlet, kde předpokládáme spaní v hotelu. Vezmeme si s sebou kartáček na zuby, voňavku, antiperspirant a to, tamto, tohle… je toho vážně tolik? Kam to dát? Zkráceně řečeno „toaletní“ potřeby jsou vždy na prvním místě. Neměli bychom je však dávat mezi ostatní věci, kde by se mohly zakutálet a my pak v hotelu budeme hledat 10 minut kartáček. Nebylo by lepší vytáhnout jednu taštičku, kde by vše bylo pěkně urovnané? Tak v tom případě jsou toaletní pouzdra přímo věci pro nás.

Vše pohromadě

Toaletní pouzdro je prakticky takové pouzdro, do kterého se dávají toaletní potřeby. V zásadě do něj dáme vše od léků, přes zubní pastu s nití, hřebenu, nebo kartáčku na zuby. Obsah takového pouzdra je jen na naší představivosti. Existují jisté parametry, které by takové pouzdro mělo mít. Jistě jsme se setkali s obyčejnými vaky, které připomínají spíše obal na holicí strojek, nežli sofistikovaný doplněk. O nich si psát nebudeme, spíše se zaměříme na ty druhé - ty sofistikované. Jak je poznáme? Podle čeho vybrat?

Jedno pouzdro a vše hezky urovnané

Ta sofistikovaná oplývají hned několika skvěle vymyšlenými prvky, na které si zvykneme rychleji, než na vyšší plat. Ve složeném stavu jsou tato pouzdra nevýrazná. Většinou jsou obdélníkového tvaru a na jejich vrchní straně je malá rychlospona. Po jejím otevření však přijde ten moment, kdy zjistíme, proč jsme si jej vlastně koupili. Pouzdro se rozloží, v horní části musí být vždy úchyt, za který ho pověsíme například od skříně, nebo na židli, kamkoli se jen dá a kde nám to bude vyhovovat. Zbytek pouzdra tvoří nejrůznější přihrádky, kapsičky na zip, nebo jen samosvorné, průhledné, síťkované a neprůhledné. Do nich se umisťují naše toaletní potřeby. Prakticky by mělo platit, že každá věc má své určité místo. Při dodržení tohoto pravidla bude pouzdro sloužit, jak nejlépe umí. Je třeba konkrétního materiálu?

Syntetika je zkrátka všude

Materiál u pouzdra není až tak důležitý. Samozřejmě, že by nemělo spadnout pod určitý standard, který představuje například nylon nebo polyester. Stejně tak zipy a rychlospony musí být kvalitní, jelikož s nimi budeme fungovat nejspíš velmi často. Vnitřní strana pouzdra by měla být z jemnějšího materiálu, kvůli údržbě. Pouzdro se musí dát dobře čistit, abychom se sami chránili před nečistotami. Přeci jen povezeme například kartáček, který asi nikdo nechce mít špinavý. No a podle čeho vybírat?

I takové pouzdro si zaslouží pozornost

Pokud jsme si mysleli, že zkrátka objednáme první, které na internetu uvidíme, trochu jsme se zmýlili. Ačkoli zdánlivě jednoduchá věc, musíme i tak věnovat pozornost všemu, co pouzdro nabízí. Podle toho, kolik věcí s sebou jsme zvyklí vozit, tak velké a objemné musí pouzdro být. Zároveň není na škodu, když má v sobě zabudované například zrcátko, jelikož to se bojíme vozit asi nejvíce. Stejně tak i konstrukce, která musí být jednoduchá, dobře omyvatelná, ale zároveň pevná a nezapomeňme na možnosti umístění. Mít pěkné rozkládací pouzdro bez možnosti zavěšení na židli, ramínko, nebo háček, by bylo jako mít batoh bez ramenních popruhů. V naší nabídce naleznete skvělá pouzdra, která jistě ocení každý cestovatel.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál