📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Mít své věci v bezpečí před vlhkostí je nanejvýš nutné. Obzvláště jedná-li se o elektroniku. V tom nám pomohou vodotěsná pouzdra, která efektivně ochrání jejich obsah. Podle čeho takové pouzdro vybrat?

Technika je dnes velmi drahá. Proto její případný kontakt s vodou nemusí dopadnout vždy dobře. Jedná se především o mobilní telefony, ale také fotoaparáty, nebo doklady. Mobilní telefony se sice vyrábějí outdoorové, ale ne každý ho má. Pokud hrozí kontakt s vodou, je třeba ochránit jak mobily, tak i foťák, nebo i zmíněné doklady. K tou skvěle poslouží vodotěsná pouzdra, která jsou přímo určená k ochraně podobných předmětů.

Jak to funguje?

Vodotěsná pouzdra jsou prakticky takové zmenšeniny vodotěsných vaků, jen s malými rozdíly. Jelikož slouží pro telefony, nebo doklady a peníze, musejí mít průhlednou alespoň jednu stranu. Nejlépe však obě, aby šlo případně s telefonem nebo foťákem fotit. Jsou tedy vyrobeny ze syntetického materiálu – plasty, guma a tak dále. Pouzdra se liší jak barvou, tak i způsobem nošení. Buď ho můžeme mít klasicky v kapse, což je trochu kontraproduktivní, mohli bychom ho totiž snadno ztratit. Mnohem lepší jsou pouzdra, která s dají nosit na krku. Tak s nimi můžeme i plavat, nebo se zkoupat na nějaké řece. Důležité je, pohlídat si dobré sváry u spojů, aby jimi nezatklo. Největším rizikem je pochopitelně vstup do pouzdra. Celkem existuje několik variant, jak se pouzdro zavírá. Buď na nepromokavý zip, co není moc spolehlivé, nebo se přehýbá. Tato možnost je nejspolehlivější. Zkrátka pouzdro zavřeme a zbylý materiál ohýbáme, dokud to jde. Následně je nutné vše zajistit, aby se pouzdro nerozdělalo. Doporučujeme před použitím pouzdro vyzkoušet, abychom si byli 100% jisti. Vybírejme podle toho, co do pouzdra budeme chtít dát. Jinak velké bude pouzdro na doklady a jinak na fotoaparát, nebo mobilní telefon.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka