📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh přes rameno Tasmanian Tiger® Tac Sling 12

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Batoh přes rameno TT Sling Pack 12. Stane se vaším spolehlivým pomocníkem do každého prostředí. Můžete si do něj schovat veškeré nezbytnosti, které budete potřebovat během dne. Nabízí vám prostor o objemu 12 litrů. Může jít o uschování suchého oblečení, dokumentů, nářadí a dalších. Batoh se perfektně přizpůsobí vašim potřebám. Je zde také speciální kapsa pro skryté nošení zbraně. Batoh budete komfortně přenášet díky pohodlnému pevnému ramennímu popruhu. Můžete změnit stranu, na které je upevněn, takže je vhodný pro praváky i leváky. Stabilitě napomáhá nastavitelný bederní popruh. Na batohu se nacházejí také boční kompresní popruhy, které vám pomohou zmenšit batoh, pokud ho celý nezaplníte. Při potřebě po větším prostoru zase popruhy pouze povolíte.

Kompaktní batoh s chytrým systémem

Interiér je rozdělen do několika prostorů. V batohu se nachází 2 velké kapsy. Ty využijete pro uložení většiny vašich věcí. Kapsa na přední straně obstarává funkci administrativní kapsy. Můžete si do ní bezpečně uložit malé věci jako klíče, peněženku, karty a další předměty. Budete v nich mít neustále pořádek a rychle se k nim dostanete. Na zadní straně se nachází tajná kapsa na zip. Slouží jako prostor, který zabezpečí vaše cennosti před zloději. Svou oddělenou kapsu dostane také zbraň. Po bocích se nacházejí panely systému MOLLE. Můžete díky nim rozšířit objem batohu o dodatečné pouzdra.

Vysoký komfort při přenášení zajišťuje polstrovaný zádový systém Padded Back-System TT. Je navržen pro maximální pohodlí při dlouhých cestách a výbornou ventilaci. Pevný ramenní popruh a silné přezky udrží jakýkoliv náklad, který si do batohu naložíte. Speciální tvarování je designováno pro pohodlí a univerzální použití. Na horní straně je umístěna robustní rukojeť pro přenášení v ruce.

Lehký a extrémně odolný

Při výrobě TT Tac Sling Pack 12 byl použit osvěený a odolný materiál. Jsou kladeny vysoké požadavky na kvalitu zpracování a odolnost celého výrobku. Díky tomu spolehlivě ochrání vaše věci uložené uvnitř. Vyroben je z materiálů Cordura 700 den a T-Square Rip. Tyto materiály disponují perfektní kvalitou. Batoh díky nim disponuje obrovskou odolností proti rozmanitým druhům mechanického poškození. Výborně tak odolává protrhnutí nebo prošoupání. Vy si tak nemusíte neustále dávat pozor, aby se batohu něco nestalo. Konstrukce je také odolná proti vodě, takže se můžete přestat strachovat o obsah při pohybu deštěm. Navíc má jen minimální hmotnost. Tento druh materiálu je oblíbený těmi, kteří nemají v plánu se o batoh moc starat. Při znečištění ho stačí otřít vlhkým hadrem a nechat přirozeně oschnout.

Značka Tasmanian Tiger je celosvětově rozšířený  producent  profesionálního policejního a vojenského vybavení. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo ve vlastní továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Celkové rozměry (v x š x h) 42 cm x 22 cm x 10 cm
Kapacita batohu 12 l
Hmotnost 1 000 g
Materiál 700 den Cordura®
Upevnění / přeprava
1 nastavitelný, polstrovaný ramenní popruh diagonální
1 nastavitelný bederní pás
1 zesílená látková rukojeť
Nosný systém Padded Back-System (TT)
Vazba na batohu laser-cut / MOLLE kompatibilní
Další specifikace
pro nošení vlevo i vpravo
velký úložný prostor
boční kompresní popruhy s uzamykatelnými sponami
přední kapsa na zip s organizérem
kapsa na camelbag
tajná přihrádka na zip na zadní straně
přihrádka na pistoli se suchým zipem
odnímatelný panel s vazbou laser-cut

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • prostorný interiér
 • kompaktní rozměry
 • kapsa pro skryté nošení zbraně
 • robustní popruhy
 • boční kompresní popruhy
 • nastavitelný bederní popruh
 • rukojeť pro přenos v ruce
 • administrativní kapsa
 • zádový systém Padded Back-System TT
 • pevné zipy
 • systém MOLLE
 • materiál Cordura® 700 den a T-Square Rip
 • jednoduchá údržba
 • vodě-odolný
 • odolný proti poškození
Související články
Kore a FlexFit: detaily, na kterých záleží!Přečíst článek
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu