📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Tasmanian Tiger® Tac Pack 45

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Prostorný vojenský batoh TT Tack Pack 45 disponuje pohodlným zádovým systémem V2 a obrovskou flexibilitou. Úloha zádového systému V2 je co nejvíce odlehčit vašim zádům a zajistit komfortní nošení i na dlouhých cestách.Nabízí vám dostatek prostoru a je pouze na vás, jak ho využijete. Výborně vyhoví všem vašim požadavkům. Díky spolehlivé odolné konstrukci batoh ochrání vše od elektroniky až po oblečení. Vydat se s ním můžete na cestu do lesů, nebo přejít nějaké pohoří. Obsah bude chráněn před deštěm a ostatními povětrnostními vlivy. Lepší stabilita je zajištěna nastavitelnými popruhy. Batoh je vybaven výškově nastavitelným hrudním popruhem, který se snadno adaptuje na různé druhy postav. Má také pohodlný polstrovaný bederní popruh. Tento bederní pás je navíc odnímatelný a může být použit samostatně.

Dostatek prostoru a přehlednost

Batoh se dělí na hlavní a spodní prostor. Pro vstup do hlavní kapsy stačí pouze odejmout víko a otevřít vodě-odolný lem. Přístup je tak snadný a rychlý. Ve víku se se nachází oddělený prostor na zip. Můžete do něj uschovat malé věci jako různé průkazy a peněženku. Na vnější stranu víka jsou umístěna očka, ke kterým můžete upevnit různou výbavu. Konstrukce batohu je kompatibilní s hydratačním vakem. Na přední stranu je také umístěna elastická kapsa. Pevná rukojeť pro přenášení v ruce se nachází na přední i zadní straně. Pevné ramenní popruhy systému V2 a silné přezky bez potíží unesou jakkoliv těžký obsah batohu. Pro vaše pohodlí jsou designovány ramenní popruhy a použitý materiál.

S nabízeným objemem 45 litrů se bez potíží sbalíte na několik dní. Pokud ale veškerý prostor nevyužijete, tak můžete jeho objem zmenšit kompresními popruhy. Ty poté v případě potřeby jednoduše povolíte. Pokud vám v opačném případě vnitřní prostor stačit nebude, tak můžete na batoh připojit další kapsy pomocí systému MOLLE na klasických upevňovacích plochách. Nachází se zde také integrovaná srolovatelná pláštěnka na batoh.

Sníh ani déšť není překážkou

Vojenský batoh TT Tac Pack 45 je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, aby společně s vámi vydržel i v těch nejnáročnějších podmínkách a složitých situacích. Konstrukce je vyrobena z moderního materiálu Cordura 700 den. Jedná se osvědčený materiál, díky kterému je zajištěna obrovská odolnost proti různým druhům mechanického poškození. Ochrání tak svůj obsah za všech různých povětrnostních podmínek. Bez problémů tak odolává protrhnutí nebo prodření. Konstrukce je také díky použitému materiálu odolná proti vodě. Můžete se tak přestat strachovat o elektroniku nebo suché věci při pohybu deštěm. Vy už tak nemusíte neustále dávat pozor, aby se něco nestalo obsahu či samotnému batohu a v klidu se můžete soustředit na svou misi. Tento materiál je také oblíbený lidmi, kteří nemají v plánu se o batoh moc starat. Při znečištění ho stačí otřít vlhkým hadrem a nechat přirozeně oschnout.

Značka Tasmanian Tiger je výrobce profesionálního policejního a vojenského vybavení. Díky vysoké kvalitě svých výrobků je dnes rozšířený po celém světě. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost  a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo ve vlastní továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Celkové rozměry (v x š x h) 65 cm x 32 cm x 16 cm
Kapacita batohu 45 l
Hmotnost 2 550 g
Materiál 700 den Cordura®
Upevnění / přeprava
2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 nastavitelný, odnímatelný bederní pás
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 látková rukojeť
Nosný systém V2 Plus-System (TT)
Vazba na batohu MOLLE kompatibilní
Další specifikace
sněhová ochrana
horní a dolní přihrádka
boční kompresní popruhy s uzamykatelnými sponami
přední kapsa se svislým zipem s elastickou vložkou
elastické boční kapsy
kapsa na camelbag
pláštěnka s uzavíráním
odnímatelný, samostatně použitelný bederní pás
(jako bojový opasek)

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • komfortní zádový systém V2
 • pevné popruhy
 • spolehlivý materiál Cordura®  700 den
 • prostor na zip ve víku
 • jednoduchá údržba
 • prostorná hlavní kapsa
 • port na anténu
 • kapsa na zip ve víku
 • integrovaná pláštěnka
 • úchyty na výbavu na víku
 • výškově nastavitelný hrudní popruh
 • oddělitelný bederní popruh
 • možnost připojení dodatečných kapes
 • rukojeti pro přenos v ruce
 • pevné zipy
 • vodě-odolný
 • odolný proti poškození
   
Související články
Ochranné a zdravotnické prostředky do základní výbavyPřečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
Tipy na dárky - tentokrát pro dobrodruhyPřečíst článek
Jak v zimě sušit oblečení v terénu?Přečíst článek
Jak (ne)zacházet s nožem?Přečíst článek
Bug Out Bag: proč ho doma mít a jak ho zabalit?Přečíst článek
Apokalypsa? Připravte se s Rigadem!Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu