📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sumka Tasmanian Tiger® SGL Mag BEL

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Jednoduché pouzdro na zásobník TT SGL Mag Pouch Bel. Nabízí vám osvědčený způsob upevnění zásobníků elastickou šňůrou. Je ideální pro zásobníky zbraní G36, AR15 a podobných. Spolehlivě zásobník uchytí jednoduchým a spolehlivým systémem. Zásobník stačí vložit do pouzdra a utáhnout elastickou šňůru na horní straně. Ta zásobník dokonale v pouzdře upevní. Zásobník je tak v pouzdře připevněn bezpečně a nehrozí jeho ztráta během rychlého pohybu. Pevně uchycen tak v pouzdře zůstanou i během náhlých změn poloh. Nebo také při běhu nebo rychlém pohybu přes překážky. Manipulace s pouzdrem je tak díky tomuto systému velice rychlá a snadná.

Snadno připojit

Na zadní straně se nachází kvalitní panel MOLLE. Jde o rozšířený způsob přichycení, který můžete použít k upevnění pouzdra na různé části výbavy opatřené tímto systémem. Může jít například o opasek, vestu nebo podobné. Pouzdro však nemusíte používat jen pro odkládání zásobníků. Možné je také alternativní použití pouzdra pro upevnění jiných objektů o podobné velikosti. Může jít o upevnění baterky, nářadí nebo jiného nástroje.

Spolehlivý pomocník

Použitím osvědčeného materiálu je zaručena vysoká kvalita. Je to také jednou z hlavních předností pouzdra na zásobník TT Mag Pouch Bel. Je vyrobeno ze spolehlivého materiálu Cordura 700 den. Tento pevný materiál zaručuje pouzdru vynikající vlastnosti. Díky tomuto materiálu má pouzdro vysokou odolnost proti mechanickému poškození. I přes obrovskou odolnost si zachovává i minimální váhou. O pouzdro se tak při opětovném drsném zacházení nemusíte strachovat. Pouzdro vydrží pohyb a manévry v náročném terénu. Na zadní straně se nachází panel MOLLE. Zhotoven je z odolného materiálu, aby bylo zabezpečeno jisté a pevné upevnění.

TASMANIAN TIGER je značka produkující profesionální policejní a vojenské vybavení. Jejich výrobky jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality s ohledem na co nejlepší funkčnost. Veškeré produkty jsou vyráběny v továrně značky TT, kde má značka schopnost dohlížet na výrobní procesy a použité materiály, čímž si zajišťují maximální kvalitu svých výrobků. Přezkoumávány jsou pravidelně nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě zkontrolují a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Výška 13,0 cm
Šířka 8,0 cm
Hloubka 7,0 cm
Hmotnost 70 g
Materiál 700 den Cordura®
Vazba na sumce MOLLE kompatibilní
Určeno pro zásobníky G36, AR15 atd.
Upevnění MOLLE kompatibilní
Další specifikace elastické zajištění zásobníku

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • jednoduché upevnění zásobníku
  • opatřeno systémem MOLLE
  • jednoduchý systém
  • upevnění elastickou šňůrou
  • konstrukce držící tvar
  • odolný materiál Cordura® 700 den
  • alternativní použití
Související články
Kore a FlexFit: detaily, na kterých záleží!Přečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
M311 COMP: Skladná novinka od ANV KnivesPřečíst článek
Vybavte se na zimu s českou značkou TilakPřečíst článek
Jak by měl vypadat IFAK?Přečíst článek
Nakonfigurujte si taktický opasekPřečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu