📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Dragonfly II Eberlestock®

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Batoh Dragonfly II od Eberlestock je extrémně praktický lovecký batoh vhodný na vícedenní výpravy. Disponuje jak velkým prostorem pro přenos vybavení, tak i integrovaným vakem pro přenos ulovené kořisti. Pro maximální pohodlí při přesunu se zbraní je v batohu integrována pochva pro přenos dlouhé zbraně. Pomocí externího dílu, který se připíná k čelním kapsám pomocí zipů znásobíte objem batohu rovnou dvakrát. Batoh je oproti “starší verzi Dragofly Tactical“ vyroben v kombinaci Cordura / aramid pro maximální pevnost, oděruvzdornost, lehkost a žáruvzdornost. Pokud potřebujete přenášet pušku větších rozměrů, co se její výšky týče, sáhněte právě po Dragonfly Tactical.

Zajímavě řešený systém kapes

Dominantou batohu jsou tři kompresní popruhy na čelní straně batohu, dva horizontální a jeden příčný, spojující horní víko a spodní výklopnou chlopeň se třemi řadami MOLLE vazeb. Na boku batohu jsou kapsa na hydratační vak a spodní otevřená kapsa na lahev s vodou, tripod apod. Víko batohu obsahuje dvě kapsy se zapínáním na voděodolný zip. Po rozepnutí příčného kompresního popruhu získáte přístup ke dvěma tubulárním kapsám s příčným voděodolným zipem. Kapsy jsou uprostřed spojeny zipem, který po rozepnutí vyklopí kapsy do strany a uvolní prostor, ve kterém se ukrývá rozšiřující vak ze síťoviny.

Integrovaná pochva na zbraň

Patentovaný systém integrované pochvy na zbraň umožní pohodlný přenos lovecké zbraně, aniž byste ji museli dlouze přenášet v ruce. Pochva je umístěna u zádového panelu pro dobré rozložení hmotnosti při přenosu.

FannyTop výklopné víko

Batoh Dragonfly II je již od základu vybaven odnímatelnou kapsou FannyTop, do které lze uložit základní věci pro přežití a v případě nouze pokračovat v cestě pouze s touto lehkou ledvinkou.

Propracovaný zádový systém

Jako všechny batohy od Eberlestock je i batoh Dragonfly II vybaven kvalitními ramenními popruhy, které jsou dostatečně vypolstrované, ale přesto prodyšné díky použité 3D mesh síťovině. Mimo to lze ramenní popruhy stáhnout pomocí stabilizačních pásků a upravit tak rozložení hmotnosti a tlaku na ramena. Obrovským plusem nosného zádového systému je jeho možnost individuálního nastavení dle výšky uživatele. Polstrování zad je masivní a středový kanálek nabízí dobrý přístup vzduchu pro cirkulaci podél páteře. Batoh na zádech sedí komfortně a díky kvalitnímu polstrování je zádový panel dobře větraný. Na popruzích je několik dalších poutek pro připevnění vybavení, včetně očka pro zajištění hadičky hydratačního vaku, aby vám hadička zbytečně nepřekážela. Samozřejmě nechybí bytelné madlo pro přenášení v horní části batohu. Elastický a výškově nastavitelný hrudní pás pomůže rozložit nesenou zátěž. Bederní pás je opatřen dvěma řadami MOLLE kompatibilní vazby a zapíná se stejně jako hrudní pás na rychlozapínací přezku. V případě že jej nechcete používat, je v zádovém panelu fixován pomocí suchého zipu a lze jej vytáhnout a odložit. Veprostřed batohu je umístěn kompresní pás, kterým lze celý batoh stáhnout a zúžit.

Nosný hliníkový rám

Nosným prvkem batohu Dragonfly II je hliníkový rám, ke kterému je batoh připevněn. Ve spodní části je rám podobně jako “MainFrame F1“ zahnut a vytváří tak dodatečný prostor k umístění spacího pytle  nebo vaku s kořistí.

Zvětšení kapacity

Zvětšit kapacitu batohu lze připojením kompatibilního transportního vaku - například Spike Camp Duffel, kterým lze přidat téměř 41 l prostoru, nebo Super Spike Duffel, kterým lze přidat dokonce cca 47,5 l prostoru.

Výška  63,5 cm
Šířka  33,0 cm
Hloubka  17,8 cm
Rozměry podrobně Rozměry pouzdra na pušku (v x š x h):
86,4 cm x 17,8 cm x 7,6 cm
Objem batohu v kompresi: 45,884 l
Objem roztaženého batohu: 78,658 l
Objem pouzdra na pušku: 6,555 l
Hmotnost  4,026 kg
Objem  85,213 l
Detaily materiálu Batoh: Cordura® + Aramid (žáruvzdorný)
Nosný rám: hliník
Upevnění / přeprava 2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 odnímatelný bederní pás
1 látková rukojeť nahoře
Součástí dodávky Batoh
LP1 Fanny-Top


 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • lovecký batoh
  • voděodolné zipy
  • integrovaná pochva na zbraň
  • skrytý síťovaný vak na kořist
  • materiál Cordura® / aramid
  • lehký rám z hliníku
  • odnímatelný bederní pás
  • výškově nastavitelný zádový panel
  • kapsa na hydratační vak
Související články
Káva nejlíp chutná venku!Přečíst článek
Pohodlné spaní v hamace není sci-fiPřečíst článek
Zápach z bot? Zbavte se ho jednou provždy!Přečíst článek
Hmyz se probouzí. Braňte se!Přečíst článek
Vybíráme hamaku pro pohodlné spaní v příroděPřečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Jak se správně postarat o svůj spacákPřečíst článek
Jak se starat o stan?Přečíst článek
Víkendový outdoor v předjaří? S dobrou přípravou ano!Přečíst článek
Sezóna termoprádla zdaleka nekončí!Přečíst článek
CityZen - český startup nabízí kvalitní tričkaPřečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu