📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Tasmanian Tiger® Trooper Pack

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Vojenský batoh TT Trooper Pack vám nabízí vysokou spolehlivost a přizpůsobivost. O vaše pohodlí se stará zádový systém V2 Plus-System. Batoh disponuje několika kapsami, které využijete podle vašich potřeb. Můžete si tak své věci roztřídit, takže se v nich budete snadno orientovat. Disponuje prostorem o celkovém objemu 50 litrů. To vám umožní uložit do něj nejrůznější potřeby. Obsah se bude lišit podle vašich plánů. Není problém ho použít při různých outdoorových aktivitách jako je hiking, airsoft nebo další. Spolehlivě uschová vaše obleční suché a postará se také  o vše ostatní. Na přední straně je štítek Velcro. Můžete si tak batoh označit jmenovkou nebo patckhou. Nechybí zde se ani systém MOLLE.

Skoncujte s nepořádkem

Batoh disponuje 1 hlavní kapsou a 3 oddělenými předními kapsami. Přístup do hlavní kapsy je vybaven širokým zipem. Je tím zajištěna snadná manipulace s obsahem. Zip je kryt lemem látky, který odvádí vodu pryč. Z hlavní kapsy vede port na hadici hydratačního vaku nebo anténu vysílačky. Přední samostatné kapsy nabízejí administrativní funkci a množství pružných úchytů. Všechny se uzavírají širokými zipy, takže máte k obsahu snadný přístup. Jsou vhodné pro předměty, ke kterým chcete mít rychlý přístup. Může jít o peněženku, potřeby první pomoci nebo další. Po bocích jsou umístěny 2 elastické kapsy.

Ergonomické tvarování zádového panelu V2 Plus-System a ramenních popruhů má za úkol zajistit maximální pohodlí při dlouhém nošení batohu.  Ke stabilnějšímu upevnění batohu během pohybu napomáhá nastavitelný bederní a hrudní popruh. Hrudní popruh je vybaven píšťalkou a bederní popruh je použitelný samostatně jako Warrior Belt. Na horní straně batohu je pevná rukojeť pro přenášení v ruce.

Utáhnutím kompresních popruhů po bocích zamezíte pohybu obsahu při rychlých přesunech s poloprázdným batohem. Poté je v případě potřeby zase jednoduše povolíte. Po vnějších stranách batohu je umístěn MOLLE systém. Můžete ho použít k připojení dalších malých kapes a tašek. Ve spodní části batohu je umístěn obal proti dešti.

Odlný proti vodě i poškození

Batoh TT Trooper Pack je vyroben tak, aby odolal všem výzvám. Zvládne pobyt v nehostinném prostředí a odolá rozmarům počasí. TT Trooper Pack je vyroben z vysoce kvalitního materiálu Cordura 700 den. Jedná se o osvědčený materiál s mnoha výbornými vlastnostmi. Použitím moderního materiálu Cordura 700 den je docílena vysoká pevnost, takže vás nebude omezovat v hmotnosti obsahu. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti různým druhům mechanického poškození. Tento materiál tak výborně odolává roztrhnutí nebo prodření. I přes svou odolnost si však zachovává jen nízkou hmotnost. I popruhy systému MOLLE jsou vyrobeny ze silného materiálu. Udrží tak bez problémů i těžké doplňky. Stejně tak silné jsou i přezky, které umožňují nastavení popruhů, aby byl postroj co možná nejpohodlnější.

Značka Tasmanian Tiger je výrobce profesionálního policejního a vojenského vybavení. Díky kvalitě svých výrobků je dnes rozšířený po celém světě. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost  a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo ve vlastní továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Celkové rozměry (v x š x h) 61 cm x 36 cm x 31 cm
Kapacita batohu 50 l
Hmotnost
2 600 g
Materiál 700 den Cordura®
Upevnění / přeprava
2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 nastavitelný, odnímatelný bederní pás
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
1 zesílená látková rukojeť
Nosný systém V2 Plus-System (TT)
Vazba na batohu MOLLE kompatibilní
Další specifikace
upevnění na trekingové hole nebo na cepíny
boční kompresní popruhy
3 přední kapsy
boční kapsy
kapsa na camelbag
víko otevírané dopředu
porty na anténu (hlavní přihrádka)
pláštěnka
odnímatelný, samostatně použitelný bederní pás
(jako bojový opasek)

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • univerzální použití
 • kompaktní rozměry
 • pohodlný zádový systém V2
 • hlavní kapsa se širokým přístupem
 • hrudní popruh s píšťalkou
 • 3 oddělené kapsy na přední straně
 • obal proti dešti
 • kompresní popruhy
 • nízká hmotnost
 • odnímatelný bederní popruh
 • port pro hydratačním vakem nebo anténu
 • systém MOLLE
 • popruh pro přenos v ruce
 • pevné zipy
 • odolný materiál Cordura® 700 den
 • elastické kapsy
 • Velcro panel
 • jednoduchá údržba
 • vodě-odolný
 • odolný proti poškození
Související články
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Legendární puška Mosin-NagantPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
6 legendárních a inovativních maskovacích vzorůPřečíst článek
Optimální hmotnost batohu v poměru k tělesné hmotnostiPřečíst článek
Co koupit k Vánocům batůžkářiPřečíst článek
5 laciných věcí, které Vás mohou stát životPřečíst článek
Jak si vybrat turistický batoh?Přečíst článek
Jak poznat kvalitní batoh na ryby?Přečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu